Další teroristické základny v Paříži… a kolik jich je v celé Evropě?

muslims-protest-outside-the-french-embassy-in-london_1466851-640x426
Policisté podnikali na multikulturním předměstí Paříže Saint-Denis rozsáhlý zátah proti podezřelým z pátečních útoků. Dva teroristé jsou mrtví, dalších 7 lidí je zatčeno. Potvrzena je smrt sebevražedné atentátnice. Na místo dorazila prý i armáda. Obyvatelé předměstí v rozhovoru s novináři vypověděli o intenzivní střelbě a o výbuších. „Začalo to explozí. Pak byla druhá velká exploze. Pak dvě další. Poté se asi hodinu střílelo.“Testy DNA musejí určit, zda při zásahu policistů v bytě v pařížské čtvrti Saint-Denis zahynul i hlavní organizátor pátečních atentátů belgičan Abdelhamid Abaaoud.  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Policejni-zasah-v-Parizi-skoncil-Bylo-to-krvave-408779

Během středeční noci bylo ve Francii provedeno celkem 118 policejních zátahů. Zatčeno bylo celkem 25 osob, zabaveno bylo 34 zbraní a nalezeno 16 drogových skrýší. Pokud jde o tři poslední noci, během těch bylo provedeno celkem 66 zatčení a bylo objeveno na 75 zbraní.

Švédsko zvýšilo bezpečnostní riziko teroristického útoku na svém území na čtvrtý stupeň, tedy druhý nejvyšší. Švédská tajná služba SÄPO má údajně konkrétní informace o možném spáchání útoku.

V belgickém Bruselu sídlí kromě vedení EU také bezpočet islámských fanatiků. Ve čtvrti Molenbeek o víkendu proběhl protiteroristický zásah belgických bezpečnostních složek. Zatčeno bylo nejméně pět lidí, kteří jsou podezřelí z vazeb na teroristy, kteří v pátek útočili v Paříži. Tohle hnízdo teroristů je spojeno i s mnoha dalšími: dva muži zabití policií při přestřelce z ledna ve městě Verviers napojení na pařížského vraha Coulibalyho, marocký terorista z vlaku, kterého zneškodnili američtí turisté, vrah čtyř lidí z židovského muzea v Bruselu se na svůj útok připravoval v pronajatém bytě – opět v Molenbeeku. A žil zde i jeden z teroristů zapojený do pumových útoků v Madridu v roce 2003… Belgičané se přesto tváří hrozně překvapeně a najednou začínají přemýšlet, jestli by neměli začít něco dělat… pomaloučku uvažují o prevenci a poradnách pro místní rodiny (ty jsou na to jistě zvědavé) a o zavření fundamentalistických mešit, o kterých už léta vědí… Takže než si eurosoudruzi rozmyslí, jak při tom nikoho nediskriminovat nebo nedejbože neurazit jeho náboženské cítění, mají teroristé ještě spoustu času provést v Evropě hodně atentátů.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356001/koreny-zla-v-molenbeeku-proc-se-teroriste-stahuji-do-belgie.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
http://zpravy.idnes.cz/bruselsky-molenbeek-pevnost-islamistu-fcp-/zahranicni.aspx?c=A151116_150345_zahranicni_mlb

Takže si to shrňme:
Při prohlídkách bytů se po zasahujících běžně střílí,  nachází se plno zbraní….otázka teď zní, kolik takových lidí hlásících se k islámu ve Francii, Anglii nebo Německu asi bydlí. A co z toho pro nás plyne, když Německo je od nás ani ne dvě hodiny autem…

Podpora takových činů, podpora šaríje a odmítání základních hodnot naší civilizace jsou nesmírně rozšířené dokonce i mezi evropskými muslimy.
V Holandsku, Rakousku, Francii nebo Belgii považuje přes 70% muslimů náboženské příkazy za důležitější než zákony země kde žijí. Skoro polovina dánských muslimů chce aby šaríja byla státním zákonem. 77% dánských muslimů souhlasí s tím, že příkazy v koránu se musí doslova dodržovat.

A Ústředí muslimských obcí v ČR? Ti kázali nenávist vůči nevěřícím, židům, bití dětí za účelem přinutit je k víře a dokonce naznačovali myšlenku umlčet odpadlici od islámu navždy (naší Pavlínu B). Samotné nakladatelství patřící Ústředí muslimských obcí vydalo knihu “Základy tauhídu − Islámský koncept Boha”, která ja salafistickou příručkou a v souladu s ní lze provést vše, co schvaluje Alláh nebo prorok Mohammed.

A Korán a šaríja mluví jasně. Islám musí zvítězit nad světem, zbytek bude podroben nebo asimilován. Toto vše ukazuje, že fundamentalismus není vůbec okrajový proud islámu. Bujení uzavřené a nám nepřátelské kultury přímo uvnitř našich zemí za vydatného přispění multikulti šílenců je děsivé.

Vyšlo na FB IVČRN dne 18.11.2015 (link)

Ozbrojeným jednotkám v Paříži se při zásahu v bytě odpálila podezřelá žena se sebevražedným pásem. Nejméně dva mrtví….

Posted by Islám v České republice nechceme on 18. listopad 2015

Komentáře

comments