Domů Tiskové zprávy Dánský psycholog Nicolai Sennels byl v sobotu hostem Ustavujícího sněmu IVČRN/BPI

Dánský psycholog Nicolai Sennels byl v sobotu hostem Ustavujícího sněmu IVČRN/BPI

Vyšlo na IVČRN dne 9.6.2015 (link)

Dánský psycholog Nicolai Sennels byl v sobotu hostem Ustavujícího sněmu.

Parlamentní listy s ním zveřejňují exkluzivní rozhovor.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrete-hranice-chrante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske-delikventy-promlouva-o-osklivych-strankach-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi-a-chci-aby-byli-svobodni-378835

Sennels

Více o N. Sennelsovi:

Islámofob dne: Nicolai Sennels

“Dnešní ISLÁMOFOB DNE je dalším příkladem bývalého sluníčkáře, který se tak usilovně snažil pochopit muslimy, omlouvat je, pomoci jim – až udělal tu hrozitánskou chybu, že začal studovat, a pochopil, islám. A neváhal mluvit o tom, co zjistil, za což byl pochopitelně označen za xenofoba, rasistu a určitě i nácka, protože politkorektně / multikulturně / sluníčkový establišment dnešních dní nesnese existenci statečného člověka s mozkem.

Narozen r. 1976, Nicolai Sennels vystudoval psychologii a jako mladík plný ideálů šel muslimům pomáhat doslova do první linie – do kodaňských věznic pro mladistvé delikventy (12-17 let). Pracoval s nimi jako psycholog-terapeut, snažil se pochopit, jaká nespravedlnost světa je dostala do potíží se zákonem a nakonec za mříže. (Nezapomínejme, že podle sluníčkové ortodoxie může za kriminalitu vždy nějaká nespravedlnost společnosti, nikdy ten zločinec). Protože západoevropská věznice pro mladistvé delikventy vypadá uvnitř úplně jako mešita, akorát tam navíc mají ty mříže, poznal fungování islámu dokonale.

Během několik let práce doslova “rozebral” na psychanalytikově pohovce na 150 muslimských “mladíků”, jakož i 100 delikventů nemuslimských. Stejná věková a sociální kategorie, podobné potíže se zákonem, z hlediska výzkumníka dokonalý vzorek. Své poznatky sepisoval, analyzoval, důkladně vážil – a pak udělal něco, co změnilo jeho život.

V únoru 2008, na konferenci “Diverzita a bezpečnost v Kodani”, před sálem plným sociálních pracovníků, novinářů, politiků a městských úředníků, řekl, že “všichni ti, které nazýváme kriminální cizinci, nepřízpůsobiví imigranti, náboženští extrémisté nebo teroristé, a kteří v našich městech vytvářejí paralelní společnost mimo dosah zákonů, jsou MUSLIMOVÉ. Je čas přestat mluvit o imigrantské kriminalitě, a začít mluvit o muslimské kriminalitě”.

Co bylo dál, víme. Nadějný mladý psycholog byl vyloučen z řad spořádaných sluníček, přišla obvinění z rasismu i nějaké ty vyhrůžky smrtí … on však, místo aby zmlknul, vydal knihu (Mezi muslimskými zločinci: Psychologovy zkušenosti z kodaňských věznic), a začal dávat rozhovory médiím – než si ta uvědomila, že kdosi jako on je prostě fuj – psát články, blogovat, varovat.

Jeho hlavní zjištění nás nepřekvapí: Za “nepřízpusobivost” mladých muslimů na západě nemůže rasa, nemůže chudoba, nemůže rasismus majoritní společnosti, ale islám, islám, islám. Islám je učí oné směsi výlučnosti a fatalismu, brání jim usilovat o vzdělání, deformuje vztahy jejich rodičů k nim – a jich k jejich budoucím dětem – je zodpovědný za hnusný vztah k ženám (směs komplexů, nadřazenosti, odporu a nevyrovnanosti s vlastní sexualitou), učí je ublíženeckým pocitům, na které reagují agresí … Rozebírat tady všechno by bylo na knihu (někdo by měl přeložit tu Sennelsovu), zájemce odkazujeme na četné autorovy články v angličtině, nebo třeba na tento rozhovor:http://eurabia.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/5034-nicolai-sennels-muslimsti-imigranti-se-boji-jen-deportace-.aspx

I když – pro pravidelné příznivce IvČRN to nebude nic nového. Hnusnost islámu lze odhalit celkem snadno, Sennelsovou zásluhou je, že všeobecná podezření podepřel tvrdými daty. A můžeme se ptát, proč to neudělal nikdo před ním, kde nechali oči všichni ti sociální pracovníci a profesionální integrátoři a proč, když někdo s tvrdými daty a jasnými závěry přišel, se jej všichni snaží umlčet.

Podle zpráv, které máme, jej zatím neumlčeli – a neumlčí.”

http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/425992/Islamofob-dne-Nicolai-Sennels.html

Diskuze:

Dánský psycholog Nicolai Sennels byl v sobotu hostem Ustavujícího sněmu. Parlamentní listy s ním zveřejňují exkluzivní…

Posted by Islám v České republice nechceme on 9. červen 2015

Komentáře

comments