Dávejte si pozor, na to, co ČT říká a jak!

Vyšlo na IVČRN dne 15.9.2015 (link)

Sledujete poslední dobou na televizní zprávy? Asi nej zprávy má TV Prima, nebývalou objektivnost těchto zpráv nám nezávisle hlásí více lidí. Samozřejmě o imigrační krizi informuje i Česká televize, ta však ráda podsouvá dezinformace. Ukážeme si příklad:
– V úterních zprávách (čas 8:28) byly zmíněny jako odpůrce nuceného umísťování imigrantů pouze Česko a Slovensko. Takto to prezentovali již dříve. ČT se tak snaží vyvolat dojem, že pouze tyto dvě země kvóty blokují. Jaká je však realita?
Proti kvótám je: Polsko, Maďarsko, Slovensko, Česko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Chorvatsko, Finsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Portugalsko a Španělsko!.
Zdroj mapy: https://en.wikipedia.org/wiki/Asylum_in_the_European_Union

Dávejte si tedy pozor, na to, co ČT říká a jak.

pic_imigrace_Evropa

Jistě už jste viděli, že politicky zpracovávají vaše děti:

 

, buďte připraveni na vše, informace si ověřujte a informujte o praktikách ČT starší občany a dětem pusťte něco nepolitického.

Máme zde právníky? Je možné přestat platit ČT těch 1620 Kč ročně, když se začíná chovat jak před rokem 1989?

Kvóty a tedy nucené umísťování vyznavačů islámu odmítají státy Pyrenejského poloostrova – patrně historická paměť, islám tento poloostrov okupoval od roku 711, po stovkách let džihádů a reconquisty se ho podařilo roku 1492 vypudit. Trvalo to téměr 800 let.

Dále jsou proti státy Balkánského ostrova, které zažily okupaci v 14. až 19. století, kromě Řecka, které však jen taktizuje, neboť jich tam má obrovské množství. Taktéž je proti džihády v historii velmi zužované Maďarsko a zbytek zemí Višegrádské čtyřky, které s islámem bojovaly od roku 1526 do roku 1791.

Někoho překvapí pobaltské státy, zde asi hraje roli poznání sovětské totality a rozpoznání v islámu něčeho podobně nelidského.

Stále je někdo, kdo pochybuje, co sem “imigranti” jedou dělat? – Viz video: 

A ještě jedno video, které Vám ČT neukáže, tentokrát “vzkaz” od muslimského uprchlíka v Maďarsku:

Diskuze:

Sledujete poslední dobou na televizní zprávy? Asi nej zprávy má TV Prima, nebývalou objektivnost těchto zpráv nám nezá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. září 2015

Komentáře

comments