Demagogie ČT: Jako “odborníka na téma uprchlíci” si zve jednu (!) zcela neobjektivní přísavku z neziskovky a bagatelizuje názor občanské společnosti

Vyšlo na IVČRN dne 25.6.2015 (link)

pic_islam_ctNEUVĚŘITELNÁ DEMAGOGIE ČT:

Ve včerejších Událostech zmínila veřejnoprávní televize naši petici proti bruselským kvótám na imigranty a v souvislosti s ní také průzkum veřejného mínění, podle kterého se proti přijímání uprchlíků staví jen mírná většina občanů ČR (56%). Tento průzkum byl 2 měsíce starý – z doby PŘED usnesením Evropského parlamentu o povinných kvótách (28.4.2015), PŘED startem petice! Článek z 24.4.2015:

http://www.rozhlas.cz/…/pruzkum-cro-skoro-polovina-cechu-by…

A jako by to nestačilo, ČT už se ani nesnaží tu vyváženost předstírat!

Ve svém hlavním zpravodajském pořadu se zabývá podporou/odporem k přijímání uprchlíků ve společnosti. Zmíněna je i iniciativa IVČRN a její petice. Tyto postoje ve společnosti pak ČT nechává okomentovat jako jediným „expertem“ a „arbitrem“ nám již dobře známým sluníčkem z „neziskovky“ Magdou Faltovou.
Toto hmotně zainteresované sluníčko má samozřejmě zájem na co největším počtu imigrantů do ČR a nejpépe těch co nejhůře integrovatelných jako jsou muslimové. Čím víc jich bude a čím hůře integrovatelní budou, tím více budou „neziskovky“ vymýšlet programů na jejich integraci a tím více dotací a grantů požadovat, včetně na své platy.
Ze strany ČT to stejné chucpe a zpronevěření se statutu veřejnoprávního média asi jako kdyby u tématu prolomení těžebních limitů oslovila a nechala věc komentovat jako „arbitrem“ nějakého uhlobarona.

Události, čas cca 35:15 času videa

http://www.ceskatelevize.cz/…/1097181328-u…/215411000100624/

ivcrn_pic_madrid

 

Diskuze:

ČT už se ani nesnaží tu vyváženost předstírat. Ve svém hlavním zpravodajském pořadu se zabývá podporou/odporem k přijím…

Posted by Islám v České republice nechceme on 24. červen 2015

Komentáře

comments