Demografické důsledky současné islámské invaze

Vyšlo na IVČRN dne 30.11.2015 (link)

Pojďme se lehce podívat na demografické důsledky invaze. Německá tajná služba uvádí, že až 80 % migrantů jsou mladí muži ve věku 16 a 35 let. Část z nich má bojovou zkušenost, někteří pak válčili za Islámský stát, a někteří mají příkaz k boji, varoval ředitel německé kontrarozvědky Hans-Georg Maaßen.
http://www.novinky.cz/…/387588-nemecka-tajna-sluzba-az-80-p…

Kde mají ženy? Většinou asi nikde. Ve 40 (asi) muslimských státech je legální polygamie (mapa: https://en.wikipedia.org/wiki/Polygamy). Pokud se rodí cca stejně holek a kluků, a jeden si může vzít víc holek, vytváří to velké množství kluků, kteří tam nebudou mít NIKDY šanci. To je nebezpečný frustrovaný dav, použitelný k čemukoli (viz IS).

Navíc ženy tam nemizí jen skrze polygamii, někteří muslimové provádí nesmyslné operace, často v šílených hygienických podmínkách, to každá nepřežijehttps://cs.wikipedia.org/…/%C5%BDensk%C3%A1_ob%C5%99%C3%ADz… . Pozor, asi tam lžou, že to je jen v Africe, zde je přesnější mapa: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…/eecb4798c1961a2ce4eb… . Také vraždy ze cti, jsou namířené proti mladým holkám, jen v Pákistánu přiznali 10 000 zavražděných vlastními rodiči a bratry ročně, holkám se nelíbil islám… https://en.wikipedia.org/wiki/Honor_killing#Pakistan . A další tresty vyloženě protiženské šariátské tresty jako bičování a kamenování, znásilněná je VŽDY vina. http://pravyprostor.cz/trinactileta-divka-byla-znasilnena-…/ . Také ne vždy se zadaří a muž dokáže ovládnout míru bití ženy dle verše http://www.koranoislamu.cz/4-34/ .

Prostě a jednoduše islám je nutí chovat se k ženám hůře než ke psům, spousta to nemůže přežít a pak pro ty kluky chybí, tak jdou do EU, kde ještě jsou. A máme něco jako důkaz. Demografické jevy se dobře stopují a dá se jim věřit. https://en.wikipedia.org/…/File:Sex_ratio_over_65_per_count… – produktivní věk přežije ve většině islámských zemí méně žen než mužů, což je biologicky velmi podivné.

Doma ti kluci nikomu nechybí, dav frustrovaných mladých mužů má moc vyvracet státy a ty muslimské jsou křehčí než naše demokracie, jak se projevilo rozkladem řady států při arabském jaru.

Čtětě také  Právník machometánských kolonistů vyhrožující voleným zástupcům obce Modlany. Na zasedání obecního zastupitelstva!

Kam to může vést v EU? Třeba sem: http://ibnwarraq.ivcrn.cz/20…/…/13/jak-vyrustaji-nova-slova/Tournante, milý čtenáři, to je nový francouzský termín pro brutální hromadné znásilnění muslimským gangem.“

evropa_islam_imigrace_pic

Diskuze:

Pojďme se lehce podívat na demografické důsledky invaze. Německá tajná služba uvádí, že až 80 % migrantů jsou mladí muži…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. listopad 2015

Komentáře

comments