Demografické důsledky současné islámské invaze

Vyšlo na IVČRN dne 30.11.2015 (link)

Pojďme se lehce podívat na demografické důsledky invaze. Německá tajná služba uvádí, že až 80 % migrantů jsou mladí muži ve věku 16 a 35 let. Část z nich má bojovou zkušenost, někteří pak válčili za Islámský stát, a někteří mají příkaz k boji, varoval ředitel německé kontrarozvědky Hans-Georg Maaßen.
http://www.novinky.cz/…/387588-nemecka-tajna-sluzba-az-80-p…

Kde mají ženy? Většinou asi nikde. Ve 40 (asi) muslimských státech je legální polygamie (mapa: https://en.wikipedia.org/wiki/Polygamy). Pokud se rodí cca stejně holek a kluků, a jeden si může vzít víc holek, vytváří to velké množství kluků, kteří tam nebudou mít NIKDY šanci. To je nebezpečný frustrovaný dav, použitelný k čemukoli (viz IS).

Navíc ženy tam nemizí jen skrze polygamii, někteří muslimové provádí nesmyslné operace, často v šílených hygienických podmínkách, to každá nepřežijehttps://cs.wikipedia.org/…/%C5%BDensk%C3%A1_ob%C5%99%C3%ADz… . Pozor, asi tam lžou, že to je jen v Africe, zde je přesnější mapa: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…/eecb4798c1961a2ce4eb… . Také vraždy ze cti, jsou namířené proti mladým holkám, jen v Pákistánu přiznali 10 000 zavražděných vlastními rodiči a bratry ročně, holkám se nelíbil islám… https://en.wikipedia.org/wiki/Honor_killing#Pakistan . A další tresty vyloženě protiženské šariátské tresty jako bičování a kamenování, znásilněná je VŽDY vina. http://pravyprostor.cz/trinactileta-divka-byla-znasilnena-…/ . Také ne vždy se zadaří a muž dokáže ovládnout míru bití ženy dle verše http://www.koranoislamu.cz/4-34/ .

Prostě a jednoduše islám je nutí chovat se k ženám hůře než ke psům, spousta to nemůže přežít a pak pro ty kluky chybí, tak jdou do EU, kde ještě jsou. A máme něco jako důkaz. Demografické jevy se dobře stopují a dá se jim věřit. https://en.wikipedia.org/…/File:Sex_ratio_over_65_per_count… – produktivní věk přežije ve většině islámských zemí méně žen než mužů, což je biologicky velmi podivné.

Doma ti kluci nikomu nechybí, dav frustrovaných mladých mužů má moc vyvracet státy a ty muslimské jsou křehčí než naše demokracie, jak se projevilo rozkladem řady států při arabském jaru.

Kam to může vést v EU? Třeba sem: http://ibnwarraq.ivcrn.cz/20…/…/13/jak-vyrustaji-nova-slova/Tournante, milý čtenáři, to je nový francouzský termín pro brutální hromadné znásilnění muslimským gangem.”

evropa_islam_imigrace_pic

Diskuze:

Pojďme se lehce podívat na demografické důsledky invaze. Německá tajná služba uvádí, že až 80 % migrantů jsou mladí muži…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. listopad 2015

Komentáře

comments