“Den D” – level 2

Vyšlo na IVČRN dne 8.9.2015 /link/

6/6 2015 byl ustavující sněm Bloku proti islámu. BPI se rekrutoval z některých (ne všech) aktivistů IVČRN. Psali jsme zde:

https://www.ivcrn.cz/ivcrn-dnes-byl-ustaven-blok-proti-islamu/

A dnes, 8.9. 2015 byla podepsána oficiální dohoda o spolupráci BPI (Blok proti islámu) a Úsvitu – Národní koalice.

Docent Konvička bude superlídrem a mluvčím naší formace do krajských a senátních voleb v příštím roce,“ řekl (předseda Úsvitu) Lidinský.

Program uskupení vytvoří společný tým pod vedením sociologa Petra Hampla a předloží jej ideové konferenci letos v prosinci.
http://zpravy.idnes.cz/blok-proti-islamu-se-do…/domaci.aspx…

K častým otázkám:

1) Je IVČRN a BPI totéž? Ne, není. IVČRN je apolitická, či nadstranická občanská iniciativa, která sdružuje lidi nejrůznějších zájmů a politické orientace. BPI se transformuje v subjekt s jedním konkrétním programem. IVČRN a BPI samozřejmě úzce spolupracují. IVČRN ale nemá a nikdy nebude mít problém podpořit jakéhokoliv narastického politika zprava doleva, který se účinně postaví islamizaci naší země.

2) Proč BPI spolupracuje právě s Úsvitem? Protože se snaží chovat pragmaticky. Právě poslanci Úsvitu navrhli novelu církevního zákona, právě oni interpelují ministry kvůli halal masu – a budou podobné zákony (zákaz zahalování, zákaz financování mešit ze zahraničí, posílení pravomocí BIS v souvislosti s islámským extremismem atd) předkládat i nadále. Jsou vám někteří poslanci Úsvitu, nebo i členové BPI protivní? Máte na to právo. Nikdy se nezavděčíte všem…
Vyjde to? Nevyjde? To ukážou volby. Držme palce.

Jana-Volfova-Martin-Konvicka-200x140

Diskuze:

Oficiální dohoda o spoluprávi BPI a Úsvitu – Národní koalice je na světě! „Docent Konvička bude superlídrem a mluvčím na…

Posted by Islám v České republice nechceme on 8. září 2015

Komentáře

comments