Depeše z jednání zastupitelstva obce Modlany (u Teplic)

Vyšlo na IVČRN dne 25.2.2015 (link)

BREAKING – TEPLICE/MODLANY: právě jsme se vrátili z jednání zastupitelstva obce Modlany. Přišlo hodně naštvaných místních. NIKDO tam machometány nechce.

Rajčan je nadutý, sebestředný, bezpáteřní člověk, přišel v černé polokošili s černou šálou okolo krku. Místní sepsali petici, kterou podesalo 280 lidí. Zastupitel, který zastupoval nemocnou starostku, přečetl petici, kde občané chtějí revidovat prodej pozemků ortodoxním muslimům ze Zálivu. Prý obeslal všechny možné úřady a ministerstva a pak nám četl odpověď – bláboly ze základní listiny práv a svobod. Část PCMC keců z EU – výsledek, že nemůžou nic dělat. Rajčan se tvářil, že je všechno O:K.

Zjistilo se, že jeden machometán tam bez stavebního povolení staví místo přízemního letního domku, patrovou vilu se vším všudy (topení). V minulých dnech byly prodány další pozemky v Suché. Jeden nebojácný občan, vyzval Rajčana, aby odstoupil, protože morálně zklamal. Rajčan začal vyhrožovat, že na něj podá žalobu a na to ostatní, ať klidně podá, že to chtějí. Vykládal, co všechno pro obec udělal, to jsme všichni viděli. Zatím se situace má tak, že nestačí čistička a vodárna, tak nelze zbudovat inženýrské sítě, tak stavební povolení snad nedostanou.

Musla zde nechtějí letní byty, ale chtějí se sem přistěhovat. Co to znamená, je jasné. Teplice a Modlany by měly být pro nás “Pentagon” protiislámského odboje. Ti lidé hrají o své domovy a své kořeny. Nemovitosti jsou tam už neprodejné. Jsou to budoucí no- go zone, kde nebude přehled, kdo se tam skrývá (v lázeňkých domech v Teplicích, jsou více pod kontrolou) Více odhodlané lidi nikde jinde nenajdeme. Rajčana berou jako vlastizrádce a ještě dva další developery, co v tom jedou s ním.

money

Diskuze:

Komentáře

comments