Děsivé zjištění rakouského ministra zahraničí a integrace: “Výuka, kterou děti v Rakousku absolvují, se podle studie vůbec neliší od toho, co se učí v Pákistánu nebo Afghánistánu”

Vyšlo na IVČRN dne 8.12.2015 (link)

Rakousko: islámský extremismus, izolace, paralelní společnost – už od školky! Sebastian Kurz, rakouský ministr zahraničí a integrace, vyzval k okamžitému uzavření „mnoha islámských školek“.Výuka, kterou děti v Rakousku absolvují, se podle studie vůbec neliší od toho, co se učí v Pákistánu nebo Afghánistánu.”

Mnoho muslimských rodičů v Rakousku chce své děti naprosto izolovat od všeho nemuslimského. Proto vznikají školky, které mezi sebou soutěží o to, která dokáže nabídnout nejvíc fundamentalistické náboženské prostředí. Ve Vídni podle serveru existuje asi 150 islámských školek, většina z nich dostává státní dotace.

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/139274-stav-islamskych-skolek-ministr-si-nechal-vypracovat-zpravu-a-neveril-vlastnim-ocim-musime-je-zavrit-burcuje/

muslim_kids_school_pic

Diskuze:

Rakousko: islámský extremismus, izolace, paralelní společnost – už od školky! Sebastian Kurz, rakouský ministr zahraničí…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 8. prosinec 2015

Komentáře

comments