Dnes a zítra probíhá v Bruselu další summit, tentokrát o zavedení povinného, trvalého a automatického systému relokace žadatelů o azyl v EU

Vyšlo na IVČRN dne 15.10.2015 (link)

Dnes a zítra probíhá v Bruselu další summit. Na pořadu jsou opět kvóty na přerozdělování imigrantů. V Bruselštině- zavedení povinného, trvalého a automatického systému relokace žadatelů o azyl v EU.

POVINNÉ KVÓTY – žádné hrátky na dobrovolnost.
TRVALÉ KVÓTY – každoroční přerozdělování všech imigrantů, co se dostanou do EU.
AUTOMATICKÉ KVÓTY – nebude potřeba znovu odsouhlasit přerozdělování konkrétního množství imigrantů členskými státy EU na Radě EU. Bude stačit nařízení Evropské komise.

Pro ČR už v souvislosti s pilotními balíčky přerozdělovaných (40 000 v květnu a 160 000 v září) byla stanovena kvóta 3%. V případě zavedení trvalých kvót to znamená 3% z třeba milionu a více každý rok. Následně ještě násobeno při slučování rodin. Tedy minimálně 100 000 imigrantů, převážně muslimů. Každoročně!

O salámové metodě zavádění kvót, nejdříve prosadit „dobrovolně“ přerozdělované menší množství (40 000), pak prosadit povinné přerozdělení o něco většího množství (160 000) a nakonec prosadit trvalé každoroční přerozdělování všech, jsme psali na IVČRN od samotného počátku. A že kvóty ve výsledku budou znamenat minimálně desetitisíce přerozdělovaných muslimů do ČR každý rok. Na rozdíl od těch “nexenofobních” médií, co jela propagandu, jak 1500 přeci zvládneme.

Článek IVČRN z května:
https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-dese…/

Článek IVČRN z června:
https://www.ivcrn.cz/salamova-metoda-eu-ohledne-kvot-na-pri…/

ivcrn_pic_ne_kvotam_imigranti

Diskuze:

Dnes a zítra probíhá v Bruselu další summit. Na pořadu jsou opět kvóty na přerozdělování imigrantů. V Bruselštině-…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. říjen 2015

Komentáře

comments