DNES, V NEDĚLI 16. 11., SRAZ VE 12:45 PŘED AULOU GYMNÁZIA JANA KEPLERA (V 13:00 ZAČÍNÁ DEBATA NEJEN O IVČRN)

Vyšlo na IVČRN dne 16.11.2014 /link/

DNES, V NEDĚLI 16. 11., SRAZ VE 12:45 PŘED AULOU GYMNÁZIA JANA KEPLERA (V 13:00 ZAČÍNÁ DEBATA NEJEN O IVČRN).

adresa: Parléřova 2, 169 00 Praha 6.

Pokud můžete, přijďte.

Mezitím vypluly na povrch další celkem zajímavé skutečnosti – na GJK maturovali minimálně dva z českých notorických islámofilů – Šádí SHANNÁH a Barbara OUDOVÁ-HOLCÁTOVÁ. Oba se účastí školní propagační akce “Muslimové očima českých školáků”.

Navíc, údajní studenti, kteří Symposion 2014 “spontánně” organizují, si – samozřejmě úplně náhodou – pozvali hned pět high-profile příznivců islámu, případně přímo muslimů ve třech samostatných programech:

– Klára Popovová, autorka projektu “Muslimové očima českých školáků”
– Kateřina Gamal Richterová, bývalá “veselá slečna” s celkem lechtivými obrázky na svém profilu na lide.cz, dnes cudná salafistka, absolventka online univerzity radikálního kazatele Bilála Philipse (ano, kvůli jeho knize byla razie v Pražské mešitě)
– Miloš Mendel, arabista, islámský apologet
– prof. Luboš Kropáček, profesí estébák (28 let u STB  a islamolog. Křivý tváří, povahou, kariérou i názory.
– Břetislav Tureček, další apologet islámu.

Pan ředitel GJK před časem dokonce hájil projekt Kláry Popovové veřejně v televizi a pozval si je – i přes odejmutí akreditace Ministerstvem školství – už před časem do gymnázia.

Že naše vyhraněně pro-islámská fronta infiltrovala jedno z velkých pražských gymnázií je v tuto chvíli již více než jasné. Kolik studentek gymnázia GJK, dostane kvůli těmto “lidem” od Abdulů a Mohamedů přes prsty? Místo aby vedení a profesorský sbor své studenty před nebezpečnými sektami a ideologiemi dostatečně varovali, berou si ty nejhorší obhájce islámu do školy jako kapacity.

http://symposion.gjk.cz/?page_id=7

Diskuze k příspěvku viz link FB nahoře

Komentáře

comments