Dopis eurokomisařce Jourové: Evropská komise zítra začne jednat o postihu ČR kvůli kvótám. Na čí straně stojíte?

Vĕra Jourová
Evropská komise v úterý zahájí řízení s Českem, Polskem a Maďarskem za ignorování vnucených migračních kvót. Eurokomisařka Věra Jourová bude zítra spolurozhodovat o návrhu na uvalení sankcí na Českou republiku. Tohle jí napsal pan Michal Kutzendörfer:
Vážená paní komisařko Jourová,
 
Podle slov předsedy Evropské komise Jeana Claude Junckera bude tento týden Evropská komise jednat o návrhu na zahájení řízení s Českou republikou pro neplnění rozhodnutí EU o přerozdělování migrantů.
 
Řízení má vyústit v sankce uvalené na Českou republiku Evropským soudním dvorem.
 
Vážená paní komisařko, hlasujte prosím proti návrhu na uvalení sankcí na Českou republiku a nepodílejte se svým hlasem na arogantním pošlapávání suverenity a ohrožování bezpečnosti České republiky, která Vás do Evropské komise vyslala!
 
Toto je názor nejen můj, mojí rodiny a mnoha dalších spoluobčanů v rámci města kde žiji, myslí si to i naše vláda, český parlament a široká česká veřejnost.
 
Děkuji za Vám za správné rozhodnutí ve prospěch našich občanů!
Ten Jourové napsal:

“Vážená paní komisařko Jourová,

Podle slov předsedy Evropské komise Jeana Claude Junckera bude tento týden Evropská komise jednat o návrhu na zahájení řízení s Českou republikou pro neplnění rozhodnutí EU o přerozdělování migrantů. Řízení má vyústit v sankce uvalené na Českou republiku Evropským soudním dvorem.

Paní komisařko, hlasujte prosím proti návrhu na uvalení sankcí na Českou republiku.

Migranty bez nejasného původu považuji s ohledem na četné teroristické atentáty páchané migranty v Západní Evropě za obrovské bezpečnostní riziko pro naši zemi.

Není to jen názor euroskeptiků, myslí si to také česká vláda, český parlament a široká česká veřejnost.

Rozhodnutí EU považuji za arogantní diktát a mám za to, že šlo nad rámec pravomocí, které Evropské unii dává smlouva o fungování EU.

Paní komisařko, nepodílejte se svým hlasem na arogantním pošlapávání suverenity a ohrožování bezpečnosti České republiky, která vás do Evropské komise vyslala.

S pozdravem,

Petr Mach

poslanec Evropského parlamentu”

Komentáře

comments