Doporučením islámských šátků do škol to začíná…

Vyšlo na IVČRN dne 10.12.2014 (link)

Šátky na školách to začíná a takto to pro některé končíhttp://zahranicni.eurozpravy.cz/…/108557-islamsky-stat-pop…/

2014-12-11_14-08-22

Jak někdo může zavraždit 4 děti jen kvůli jiné víře? Na to nám odpoví Korán:

“8:17 Nejste to vy, kdo je zabili, ale Alláh je zabil; a nevrhals ty, když jsi vrhal, nýbrž byl to Alláh, kdo vrhal, aby vyzkoušel věřící zkouškou dobrou, od Něho přicházející, vždyť Alláh slyšící je, vševědoucí!” (Původně bylo v českém překladu koránu místo Alláh napsáno Bůh, ale z úcty k věřícím bylo opraveno).

Křesťané si již 150 let žijí na muslimských územích papírově jako rovnocenní lidé. V druhé polovině 19. století Západ získal vojenskou převahu a na islám zatlačil, zakázal mu uplatňovat na ně polootrocký status dhimmi. Tím však na sebe Západ převzal jejich ochranu před islámem. Pokud už tyto lidi chránit nedokážeme, jako že nedokážeme, měli bychom je z islámem okupovaných oblastí evakuovat. To jsou ti imigranti, které by mohla a MĚLA Česká republika přijímat. Nikoli “syrské děti”, pamatujme, že Islámský stát je z velké části právě Sýrie.

Křesťané a Židé to mají pod knutou islámu ještě dobré, Mohamed uznal, že je nedokáže všechny vyvraždit a že jsou příliš dobří na to aby konvertovali k islámu, tak jim vymyslel zmíněný polootrocký dhimmi status, pod kterým se dají vybíjet po generace. To se však netýkalo a netýká hinduistů, buddhistů, ateistů a dalších. Ti museli konvertovat, utéct do hor (Jezídi) nebo zemřít. Jen v Indii bylo při islámské expanzi zmizeno 80 000 000 hinduistů, budhistická Střední Asie se taky nevyhladila sama. A slyšeli jste někdy o zoroastriánství? Proč asi ne, nebo minimálně.

V České republice jsme patrně většinově ateisté. Ti nemají dle islámu právo na existenci. Myslete na to, až na vás Šabatová a podobní kolaboranti s islámem budou zkoušet své triky. Letos se hodně rozhodlo a příští rok bude klíčový. Držme se.

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments