Držme palce spravedlnosti a zdravému selskému rozumu!

Vyšlo na IVČRN dne 18.9.2014 /link/

Nevyjasnění rozporů nepovažuji za důležité,” konstatuje bohorovně Šabatová. Paní ředitelka Kohoutová bude podle všeho reagovat žalobou. Držme palce spravedlnosti a zdravému selskému rozumu! http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dohra-satku-reditelka-skoly-chysta-zalobu-na-sabatovou_318608.html

—————

Vyšlo na IVČRN dne 19.9.2014 (link)

Blogosféra v těchto dnech dýchá dalšími a dalšími úlety madam A. Šabatové, údajné ochránkyně práv, jež ve skutečnosti buď pracuje hned pro několik zahraničních rozvědek (mise: zničit tuto zemi), nebo zešílela.

http://kubasek.blog.idnes.cz/c/427300/Sabatova-Vrah-Mozna-obet-Ceska-republika.html

—————–

A toto je strašlivý, největší MASAKR!!!! – vyšlo na IVČRN dne 19.9.2014 /link/

Šabatová ze sebe chce udělat ŽALOBCE a požaduje to samé i pro sluníčkové neziskovky.

Právo žalovat chce té něpříčetné babici vláda přiznat(!). V praxi to znamená, že týrané muslo jen nahlásí své trauma Šabatové, a ta – místo něj – bude dotčený subjekt (občanskoprávně) žalovat. Pro údajného ublíženého to znamená dostupnost TOP právního zastoupení zcela ZADARMO (kdo tohle má)? A ještě se tím uživí celá mašinérie sluníčkových právníků, aktivistů, sekretářek.

Dále chce, v případě diskriminace, přenést důkazní břemeno na žalovanou stranu. Takže po něm půjdou státem placení právnící Šabatky a ješte bude muset on sám prokazovat svoji nevinu.

Svůj byt také musíte povinně pronajmout muslimům, jinak bude na vás prokázat svou nevinu:

“Z návrhu mimo jiné vyplývá, že pokud by byl přijat a občanský soudní řád změněn podle doporučení Šabatové, musel by například každý, kdo veřejně nabízí byt k pronájmu nebo k prodeji, počítat s možností, že bude žalován před soudem pro diskriminaci, pokud se rozhodne byt neposkytnout osobám vyznávajícím určitou náboženskou nebo politickou víru, osobám homosexuálním nebo příslušníkům nějakého etnika.”

Dále, Jíří DIENSTBIER navrhuje vládě přijmout návrh bez výhrad.

http://www.ceska-justice.cz/2014/09/sabatova-navrhuje-jeste-vice-sesnerovat-vztahy-mezi-lidmi-kvuli-diskriminaci/

10600661_10152747843077938_4969617646246336357_n

 

Diskuze k článku viz linky FB vedle jednotlivých postů

Komentáře

comments