Duel: “Naše” Klára Samková vs Michael Kocáb

Vyšlo na IVČRN dne 26.8.2015 (link)

Události – komentáře na ČT v úterý 25.8. ve 22:15, diskutovala tam  NAŠE sympatizantka a členka Bloku proti islámu (BPI),právnička Klára Samková proti pra-multikulti a sluníčkovém dinosaurovi Michaelu Kocábovi.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/215411000370825/

Klára dále uvádí:

Ráda bych se vyjádřila ke svému dnešnímu vystoupení v Událostech komentářích. Předesílám, že už dlouho jsme nebyla tak naštvaná a vytočená jako tam, kdy jsem musela skákat Michalovi Kocábovi do řeči, abych se vůbec dostala ke slovu – asi jsem měla hrát jenom roli užitečného blbečka, což naprosto odmítám.
A dále:
1) Tak zvaný redaktor na mě vytáhl, že jsme v roce 1997 řekla, že jsem tak znechucená poměry v této zemi, že kdybych zde neměla rodiče, uvažovala bych o emigraci. A teď prý bráním migrantům taky v imigraci. To si pan moderátor dovolil opravdu moc a má štěstí, že jsem nebyla duchapřítomnější a nevpálila jsme mu to ještě víc. Odejít ze země, kde se člověk narodil, a to LEGÁLNĚ, na vlastní náklady a s tím, že mne čeká nic než práce, do země jiné, je tedy něco opravu jiného než se protiprávně vedrat na území cizího státu a tam si diktovat podmínky, za kterých se ten stát musí o mne postarat. Co si to ten ubožák redaktor vůbec dovoluje?

2) Michal Kocáb, se kterým si tykám 25 let a přesto se trapně snažil hrát si “na vykačku” by se měl rozhodnout, jestli teda jsme nebo nejsme xenofobové. Na začátku jsme podle něj byli, na konci už ne…

3) Michal Kocáb by se měl naučit kromě xenofobie ještě jedno cizí slovo, a tím je “appeasement”. A zjistit, že obsah toho slova nefunguje…

4) Pan Michal Kocáb by si měl vzít doučování od své bývalé ženy Marshi v amerických dějinách. Možná by mu připomenula, že vojenská obrana Filipín byla kvůli naprosto šílené členitosti pobřeží také považována za naprosto nemožnou… a to až do doby než přišel Douglas MacArthur a (ačkoliv nebyl členem ANO) prostě to vyřešil. Problém Evropské Unie je, že takového generála nemá. Proto hořekuje, že co máme dělat…

5) Slavná Schengenská dohoda je pohádka o pejskovi a kočičce jak vařili dort. Není schopna plnit svou faktickou roli, tedy je BEZOBSAŽNÁ. Proč setrvávat v bezopsažné nefungující smlouvě, která nás jen poškozuje?

6) Michal Kcáb řekl, že kdyby se rozložil Schengen, že to bude konec Evropské unie. Tak zaprvé to není pravda. Na příklad Británie je členemEU a není členemSchengenu. A zadruhé EVROPSKÁ UNIE UŽ SKONČILA! Země či jakýkoliv státní útvar, který není schopen exekuovat svou vlastní legislativu, už ztratil zásadní atribut své sátnosti. Je to stejné, jak když v říší Západořímské ještě ve 4. století zasedal Senát… taky toho fakt HODNĚ a efektivně vyřešil..

7) Michal KOcáb již dokonale zničil řešení romského problému, když šéfem Agentury pro sociální začleňování jmenoval přes odpor VŠECH Romů, kteří byli v poráadním orgánu vlády, ředitelem této Agentury Martina Šimáčka, protože měl “praxi v pro-romských projektech” a odmítnul dva vysokoškolsky vzdělané Romy, kteří e o tuto funkci ucházeli, s tím, že nenmají s pro-romskými aktivitami dostatek zkušeností… Výsledky jeho romské politky byly a jsou katastrofální – tak teď přesedlalna migranty…

8) Už po pořadu jsem se na chodbě Michala Kocába zeptala, jestli skutečně mu tak schází znalosti historie, nebo si to opravdu myslí, co říká anebo ještli to hraje. Uchechtnul se (asi považoval svou odpověď a vtip) a řekl, že to hraje. Tak já se jej teď ptám: A KDO TĚ, MICHALE, ZA TEN HERECKÝ VÝKON PLATÍ???

samkova_klara_pic

A jako bonus skvělý článek od paní Kláry k současné invazi přes Makedonii:

 

http://www.zrcadleni.cz/plac-nad-dobytou-makedonii/


Diskuze:

BREAKING – komentář mé nejmilovanější právní zachránkyně k dnešnímu DUELU s Kocábem v Událostech – Komentářích.(MK-admin)

Posted by Islám v České republice nechceme on 25. srpen 2015

Komentáře

comments