Za plošné a neselektivní přijetí tisíců imigrantů, tj. převážně muslimů, lobuje tzv. národní konvent

Vyšlo na IVČRN dne 1.12.2014 (link)

Dlouho avizované přerozdělování imigrantů do ČR, povětšinou samozřejmě muslimů, je za dveřmi. A část vládní garnitury se o přijetí mohutně zasazuje. Například státní tajemník pro evropské záležitosti Prouza.
http://www.parlamentnilisty.cz/…/Prijmeme-pristehovalce-ze-…

Jedná se o naprosto klíčové rozhodnutí, které zásadně ovlivní ČR. Jestliže dnes muslimové míří do západní Evropy, je to krom vyšších sociálních dávek i proto, že muslimská komunita a islám je tam masivně zakořeněn. Přijetím i pár stovek muslimů, natož 5-10 tisíc (čísla která padají!) si ČR vytvoří jádro, které bude nabalovat další a další muslimy z řad imigrantů..

Je proto potřeba, aby každý kdo nesouhlasí oslovil Vládu, ministry, poslance atd. a jasně vyjádřil své stanovisko. Stačí pár vlastních vět, že plošné přijímání stovek a tisíců imigrantů odmítáte. Hlavně dát politikům najevo, že multikulti neziskovky, které za přijetí a potažmo přerozdělování imigrantů mohutně lobují, nemluví za českou veřejnost.

Pro inspiraci může posloužit dopis na webu IVČRN (v odkazu dole) nebo otevřený dopis IVČRN, který jsme rozesílali již v létě. Zde IVČRN požaduje přijímání striktně křesťanských a případně dalších nemuslimských menšin ze Sýrie a Iráku v rozsahu azylových a obecně ekonomických možností ČR.
https://www.ivcrn.cz/…/uplo…/2014/08/Otevreny-dopis-IVCRN.pdf

Jde opravdu o hodně! V současnosti za plošné a neselektivní přijetí tisíců imigrantů, tj. převážně muslimů, lobuje tzv. národní konvent infikovaný multikulti neziskovkami. V průběhu týdne má Vláda zaujmout k problematice stanovisko a v pátek se koná summit ministrů vnitra EU, kde se přerozdělování imigrantů (zatím na kvazidobrovolné bázi) má projednávat.

Kontakty na Vládu ČR a Ministerstvo vnitra
(další kontakty na jednotlivé poslance a senátory najdete v článku na webu IVČRN)

Úřad vlády ČR
nábřeží Edvarda Beneše 4,
118 01 Praha 1
Telefon: 224 002 111
e-mail: [email protected]

Ministerstvo vnitra
Nad Štolou 3
poštovní schránka 21
170 34 Praha 7
telefon: 974 811 111
e-mail: [email protected]

https://www.ivcrn.cz/vyzva-k-akci-odmitame-plosne-prijimani-imigrantu-ktere-navrhuje-tajemnik-pro-evropske-zalezitosti-tomas-prouza/

2014-12-01_16-09-09

Diskuze k příspěvku viz link FB nahoře

Komentáře

comments