Edison 2017 – islámská fundamentalistka součástí výuky v ZŠ Šlapanice

ZŠ Šlapanice, multikulturní program Edison 2017.

Žačka píše: “Hodně lidí má špatný názor na muslimy, ale Busra nás přesvědčila o opaku. Je velmi milá a vtipná…”

Klasika: děti se nic nedozví o dětských nevěstách, džihádu, šaríje a vraždách ze cti a vidí muslimku, supr holku … a islám má od té chvíle škatulku “v pohodě”.

Stále stejné schéma. Cílem je přesvědčit děti, že není žádný důvod myslet si o islámu něco zlého. Zcela jednoduchá indoktrinace – přijede milá vtipná holka v hidžábu “a takoví jsou všichni”. Říkala to Busra.

Co na tom, že islám vyzývá k nenávisti ke všemu nemuslimskému, žádá smrt pro odpadlíky, diskriminuje ženy, pronásleduje homosexuály, nutí k džihádu a kamenování? Busra je přece velmi milá a vtipná… No, jak jinak, přece nepojede do škol ukazovat ukamenované ženy, to by se asi dětem nelíbilo. Takže na základce ve Šlapanicích už je hotovo – až první přestoupí na islám, nikoho to nezarazí, protože “Busra je velmi milá a vtipná”, až začnou na ulicích odsuzovat nezahalené ženy, nikdo se nevzepře, protože “Busra je přece milá a vtipná”, až vytvoří paralelní právní systém zcela mimo státní kontrolu, nikdo jim to nezakáže, protože “Busra je velmi milá a vtipná”, až začnou islámští radikálové vynucovat právo šária a vytlačovat nevěřící z veřejného prostoru, nikdo se nevzepře, protože “Busra je velmi milá a vtipná” – a pak už je pozdě. Území dobyto bez jediného výstřelu – protože “Busra nás přesvědčila – je velmi milá a vtipná”. To je islám vždy a všude, než se chopí moci.

Školní stránka je zde:

http://www.zsslapanice.cz/zahranicni-staziste-v-hodinach-anglickeho-jazyka/c5299

Opět byly dětem prezentovány hidžáby samozřejmě, fotky zde:

http://www.zsslapanice.cz/zahranicni-staziste-v-hodinach-anglickeho-jazyka/g353/261

Image may contain: 1 person, smiling, child and indoor
muslimka Busra ve ZŠ Šlapanice 2017

Image may contain: 1 person

zdroj: FB Jiřího Brančíka

Komentáře

comments