Evropa se hroutí a záleží na každém jednom z nás, jak se k tomu postavíme

Vyšlo na IVČRN dne 25.12.2015 (link)

zeny_women_islam

S tzv. “uprchlickou” krizí se to, co jsme považovali za vzdálené riziko, stává aktuální hrozbou. Už nejde o nudné debaty na ČT2 v deset večer. Už nejde o to, jestli muslimové ovládnou Holandsko či Švédsko kolem roku 2050 nebo 2070. Čekal snad někdo z nás, že německé elity letos definitivně zešílí a pozvou sem, doslova za naše humna, miliony muslimských ilegálů? JE TO TU, Evropa se hroutí a záleží na každém jednom z nás, jak se k tomu postavíme. Připravme se… raději na cokoliv.

merkel_islam_nemecko
Napadlo vás někdy, proč to ti multikulti pomatenci vlastně dělají? Jen tupostí a touhou po eurograntech se to vysvětlit nedá. Kde se v nic bere ta nenávist k vlastním lidem, ta ochota zničit ve jménu zvráceně pojaté tolerance všechno, co je nám, úplně “normálním”, “běžným” evropanům tak drahé? Německá kancléřka Merkelová nemá žádné děti. Předseda Evropské komise Juncker nemá žádné děti. Maďarský premiér Orbán má dětí hned pět, z toho čtyři dcery. Jestli ono to nějak nesouvisí…
Přátelé, přejeme vám z celého srdce plno opravdové rodinné pohody – takové, jakou dobroserové z iniciativ typu #prijimam zaručeně neznají.
Čeká nás všechny těžký rok. Nevzdáme se!


 

Ostatně, graffiti z Ostravy to také nevzdávají 😉

Graffiti z Ostravy
Graffiti z Ostravy

 

Následující rok bude pravděpodobně rozhodující. Budeme do poslední chvíle dělat, že se nic neděje a pak nadávat, proč nás nikdo nevaroval? Necháme si postupně osekávat své svobody ve jménu rakoviny politické korektnosti, jako Angličané, Francouzi nebo Němci? Budeme se zbaběle krčit doma, přestaneme chodit na větší veřejné akce, budeme se snažit “neprovokovat” a zkusíme si pomalu zvykat na postavení nevolníka ve své vlastní zemi?
NEBO budeme každý jeden z nás činit (pochopitelně legální) kroky k posílení své osobní bezpečnosti a pošleme hlasitě do hajzlu každého křivého, pokryteckého dobrosera, co nám ve jménu tolerance vyhrožuje trestním stíháním? Budeme se jako svobodní lidé chodit bavit ven, budeme se otevřeně vyjadřovat k čemukoliv, co považujeme za důležité? Budeme chtít po našich politicích, aby už SAKRA dělali svoji práci?
Číňané říkají, že i cesta dlouhá 10.000 mil začíná prvním krokem.

Vyvěste naši státní vlajku a nechejte ji vlát!

https://www.facebook.com/events/1459662527676238/

pic_cr_vlajka

Diskuze:

S tzv. “uprchlickou” krizí se to, co jsme považovali za vzdálené riziko, stává aktuální hrozbou. Už nejde o nudné debaty…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 25. prosinec 2015

Komentáře

comments