Evropská komise a přípravný výbor Europarlamentu: „povinné kvóty budou!“. A budou znamenat každoročně desetitisíce, převážně muslimkých, imigrantů do ČR.

Vyšlo na IVČRN dne 23.7.2015 (link)

Evropská komise a přípravný výbor Europarlamentu: „povinné kvóty budou!“. A budou znamenat každoročně desetitisíce, převážně muslimkých, imigrantů do ČR.

Na „dobrovolnou kvótu“ prvních 1500, po slučování rodin (Dublinský systém) počítejte tak 5000 ne-li více, už „naše“ vláda přistoupila. Ale tím to samozřejmě nekončí. Evropská komise a Europarlament připravují a do konce roku chtějí legislativně zavést „trvalý systém přerozdělování azylantů v EU“. To znamená uzákonit pravomoc Evropské komise kdykoliv v budoucnu přerozdělit do členských zemí EU jakékoliv množství imigrantů, co si zamane. Už bez vyjednávání se zástupci členských států EU, které k “dobrovolnosti” musí přesvědčovat.
http://www.europarl.europa.eu/…/MEPs-want-a-binding-and-per…

immigrants_car_destroyed

Naše vyvážená a lupami ověnčená média, natož ta veřejnoprávní, Vám to ale nesdělí. Mají totiž plné tužky a klávesnice práce s propagandou na pozitivní obraz islámu a muslimských imigrantů. To jen my „islámofobové“, co prý jen šíří hoaxy, tuto zcela zásadní informaci pro budoucnost občanů ČR opakovaně sdělujeme už řadu měsíců.
https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-dese…/

Takže znovu:
Cílem Brusele (Evropské komise) je přerozdělovat všechny žadatele o azyl v EU. K tomu potřebuje dostat pravomoc o tom rozhodovat sama. A ani se tím netají. Ostatně těchto prvních přerozdělovaných 40 000 sama nazývá „pilotní program přerozdělování“.

Žadatelů o azyl bylo loni v EU 650 000, letos se očekává další milion. Další roky ještě více. A to jsou jen ti, co se sami do EU přeplaví apod. K tomu je nutno připočíst další, které Evropská komise nakáže členským zemím přijmout přímo z uprchlických táborů mimo Evropu. Kolik to dělá ročně pro ČR při kvótě cca 3% si umí spočítat každý. Desetitisíce.

Že by se tomu naše Vláda opět nepodrobila, ve světle veletočů a lží posledních měsíců, snad nevěří už vůbec nikdo. Už teď můžeme tušit pravděpodobný scénář. Vláda se bude kasat, jak je proti, aby nakonec prohlásila, že se nedá nic dělat, byla přehlasována a musíme být v EU solidární. Dát možnost občanům vyjádřit se v referendu či že by odmítla na to přistoupit i po přehlasování v Radě EU, to je u „naší“ Vlády scifi. Ta už dala jasně najevo, že befél Evropské komise je pro ni víc než vůle drtivé většiny občanů.

pic_supi

Diskuze:

Evropská komise a přípravný výbor Europarlamentu: „povinné kvóty budou!“. A budou znamenat každoročně desetitisíce, přev…

Posted by Islám v České republice nechceme on 23. červenec 2015

Komentáře

comments