Evropská komise, velín naší nové totality.

Vyšlo na IVČRN dne 1.1.2016 (link)

Člen Rady ČT Michal Jankovec 4. 2. 2014 prohlásil: “Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení.

ČT se tím přiznala k manipulaci, ke lhaní a cenzuře a prozradila to i na ostatní veřejnoprávní média. Evropská komise se před islámem už dávno vzdala, přestala hlídat hranici, invazi řeší přerozdělováním. Z toho vychází všechny ty propagační vstupy z mešit na ČT, manipulace v dětských pořadech, lži o hrdinných muslimech, proslovy Alrawího, štvavé moderátorky proti každému s trochu jiným názorem. Pokud znáte toto přiznání, snadno pochopíte, o co se snaží vláda v Polsku. Omezit všemi placené médium, které za Polsko dávno nehraje. Fandíme Polsku, udělejte si pořádek. Maďarsko to už udělalo před lety a nestalo se nic, Brusel na rozdíl od Moskvy nemá tanky.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-mas-smulu-verejnopravni-TV-Je-schvalen-novy-zakon-415141

ct_panda_pic

Diskuze:

Člen Rady ČT Michal Jankovec 4. 2. 2014 prohlásil: “Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 1. leden 2016

Komentáře

comments