Evropské unii již nestačí svázané ruce jednotlivých států Dublinskou dohodou, chce přitvrdit a nadiktovat povinné kvóty

Vyšlo na IVČRN dne 28.8.2015 (link)

KVÓTY UŽ ZASE HROZÍ: 

Evropské unie připravuje “permanentní azylový systém”, který má stanovit povinné kvóty. Vůbec nemá, ani se zřejmě nechystá nalézt, nějaké smysluplné řešení. Má se to potichu a bez diskuze stát již za několik týdnů, aniž je o tom veřejnost informována?

Vlády, včetně té naší, se vyhýbají diskuzi o problému. Ten je bagatelizován, je zúžen na jednoduché “ANO”, či “NE”, “ano” znamená bezvýhradný souhlas s dosavadní politikou a praxí, “ne” znamená xenofobii, šíření poplašných zpráv a absenci humanity a solidarity. O tom, že to “ne” by mohlo znamenat – a dosud podle mého názoru znamená – oprávněné obavy a nejistotu veřejnosti, se téměř nesmí mluvit. Muselo by se hovořit o otázce bezpečnosti.
———-
Kolik těch muslimů přijmeme a jak je budeme prověřovat?
———-
Jak je to s imigrací, jak je to s povinnými kvótami, jejich odmítnutím a přijetí na základě dobrovolností a jak je to s informování veřejnosti?
———-
Proč nemáme znát o čem je návrh Výboru pro občanské svobody Evropského parlamentu, proč nevíme, že už nejde o naší “dobrovolnou” kvótu, ale že se z ní má stát kvóta povinná?
———-
Proč nesmíme vědět, že pokud ten návrh projde – a on projde, nebudeme po novém roce rozhodovat ani o tom, kolik imigrantů přijmeme, ani o tom, kteří to budou? O množství rozhodnou kvóty, které budou povinné a o asylantech komise EU, v níž budeme mít “zástupce” bez hlasovacího práva.
———-
Proč nás neinformují naši Evropští poslanci? Proč mlčí europoslanci vlády i opozice? Proč o tom není diskuze?

Autor – analytik Tomáš Haas. Redakčně zkráceno. Celý text si můžete přečíst zde:https://www.facebook.com/tomas.haas.1/posts/10205100690296919
-AS-

https://www.ivcrn.cz/kvoty-uz-zase-hrozi-pozadujeme-referen…/

imigrace_referendum_ne

Diskuze:

KVÓTY UŽ ZASE HROZÍ: Evropské unie připravuje “permanentní azylový systém”, který má stanovit povinné kvóty. Vůbec nemá,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 27. srpen 2015

Komentáře

comments