Exmuslim a ateista Hamed Abdel-Samad – kritici islámu jsou praví přátelé muslimů, ne jejich omlouvači

Hamed uvedl v překladu tento komentář na svém FB:
“Ta debata je podle mého názoru vedana špatným způsobem. Nejde o to, zda-li je islám nenávistný k homosexuálům víc, než jiná náboženství, ale jde o to, jak se tato nenávist mění v násilí, a v tom je islám proti jiným směrům tísíce světelných let napřed.

Zbožšťování nenávisti je strůjcem zla. Také nejde jen o to, co v textech stojí o hříchu, ale o to, jaký úkol tyto texty jednotlivhamedabdelsamedafdým věřícím dávají, aby tyto hříchy potrestali. I zde je islám mistrem světa!
Jak Korán tak hadísy požadují od svých věřících muslimů, aby bojovali s hříchy a to vlastníma rukama.

Kdo tyto skutečnosti potlačuje, aby chránil muslimy jakožto hlavní podezřelé, místo řešení problému zabraňuje tomu, aby se s příčinou násilí účinně bojovalo.
To opět eskaluje spirálu násilí a na konci prohrajou i muslimové! Takže pravými přáteli muslimů jsou dlouhodobě kritici islámu a omlouvači jsou jen něžní rasisti, kteří nevěří muslimům to, že jsou si schopni vyřešit problémy, které si sami navařili!”

Více o Hamedovi: http://news.ivcrn.cz/374-nemecky-kritik-islamu-byl-u-vyslechu-protoze-pise-o-mohammedovi-jako-masovem-vrahovi-a-psychopatickem-tyranovi

Komentáře

comments