“Experti”: EU by měla imigranty vítat

pic_ilegalni_imigrantiJacísi odborníci v oblasti zaměstnanosti a lidských práv ve článku na novinky.cz tvrdí, že Evropská unie by měla uznat potenciální přínos přistěhovalců prchajících k jejím břehům, a ne se je snažit udržet mimo své území ze strachu ze zátěže, kterou mohou představovat pro evropské hospodářství. Evropská komise ve středu představí evropský program pro migraci po kritice toho, co vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajd Raad Husajn označil za „bezcitný” přístup k 219 000 migrantům, kteří loni pluli do Evropy. Zajd Raad Husajn minulý měsíc řekl, že unijní politici by se měli přestat „podbízet xenofobním populistickým hnutím, která otrávila veřejné mínění”, a že by měli uznat, že EU potřebuje „pracovní síly s nízkou kvalifikací”.

ANO! … a pokud možno VŠECHNY imigranty, tj. miliardu Afričanů, půlmiliardu muslimů z Asie, chudší půlmiliardu Indů a prostě každého, kdo si nežije jako evropská střední třída (což je odhadem tak 5 000 000 000 lidí na Planetě).

IVČRN však nejdřív doporučuje, podívat se na zoubek “expertům”. Ti napojení na arabské nebo bruselské granty nechť se chystají k nástupu trestu, zbytek, který to dělá zadarmo, na nejbližší psychiatrickou kliniku.

Publikováno na FB IVČRN dne 13.5.2015

 ANO! … a pokud možno VŠECHNY imigranty, tj. miliardu Afričanů, půlmiliardu muslimů z Asie, chudší půlmiliardu Indů a…

Komentáře

comments