Extremisté plánují 6.2. násilné narušení mezinárodní demonstrace “Pevnost Evropa” proti islamizaci

Chtějí přijímací fanatici vyvolat občanskou válku? Extremisté plánují násilné narušení mezinárodní demonstrace “Pevnost Evropa” proti islamizaci Evropy, která proběhne 6.2. kromě jiných zemí i v 15:00 na Hradčanském náměstí. Budou se svážet autobusy, jsou mezinárodně organizovaní. Podobné spolky vyvolaly útoky a nepokoje v Calais, kde poštvali ilegální imigranty k napadení bezpečnostních složek a obsazení dopravy. Nezastaví se před ničím, vždyť přece páchají Dobro. I přes vaše mrtvoly?

Pokojné vyjádření většinového názoru občanů, kteří nesouhlasí s imigrační politikou EU, je konfrontováno se zběsilou nenávistí a výkřiky “ukážeme náckům” “stop nacionalismu” “reakcionářské ideje”, hlavní banner dokonce vybízí “fight fortress europe and right-wings scum”. Kdo je tady extremista?  Anarchistické spolky s rétorikou jako z 50. let Iniciativa Ne RasismuZleva proti xenofobiiProti projevům nenávisti vedený policii známou fanatickou postavičkou Janem Cemperem‪#‎REFUGEESWELCOME. Ne Rasismu mají FB podporu některých členů “Žít Brno”, náborová schůze pro vypravení demonstrantů do Prahy proběhla v eko-bio-anarcho-nyny-vegan #přijímací kavárně U tří ocásků. Podíváte-li se, s kým tyto iniciativy spolupracují, ukáže se vám, jak se spojuje levicově extremistická scéna s různými spolky bojujícími údajně za lidská práva, zelenými iniciativami nebo feministickými organizacemi. Vzrůstajícím fanatismem a sklony k extremismu se tak diskredituje obsah a myšlenka hnutí, snažících se kdysi dávno o dobrou věc.

Všimněte si klasického schovávání agrese za ušlechtilá slova “ne rasismu” (WTF??). Nebezpeční fanatici pořádají hony na vymyšlené “pravicové extremisty”, zatímco jejich kultivovanější soudruzi pronikají do neziskovek, médií a politiky. Dokud u nás tihle extremisté v tichosti vládnou ministerstvům, vládním projektům i předsedovi vlády a organizují hony na své názorové odpůrce, je tady něco zatraceně špatně.

FireShot Capture - (4) 6.2. jdu proti Pevnosti Evropa_ - https___www.facebook.com_media_set_

FireShot Capture - (4) Iniciativa Ne Rasismu! - https___www.facebook.com_nerasismu_

12651256_1119032948131317_8242476902993096743_n

Komentáře

comments