Feminismus vs. idiotismus (sdíleno z FB)

Sdíleno z FB – 26.1.2017 – Ano, všichni vědí, že sebe nazývám feministkou. Ale… Vzhledem k dnešnímu moru trapných pseudo-feministek , zmagořelých genderistek a popletených (nejen) holywoodských hvězd, člověk aby se dnes styděl nazývat sebe feministkou.
1. Islámské šátky opravdu nejsou znakem svobody žen, nýbrž je to znak ÚTLAKU ŽEN a fundamentalismu.
2. Jako feministka bych se opravdu NIKDY nezapojila do pochodu, kde jedním z leadrů je zahalená muslimka vyznávající radikální islám.
3. Muž není nepřítelem ženy, v nejlepším případě je to rovnocenný partner. A ne, cílem feministky není, aby popřela své ženství a předstírala že je chlap. A nebo jí uráželo, že mateřství k ženám patří také.
4. Ano, jsem žena, mám vagínu, kdežto muž má penis (překvapivě) . A ano jsem žena, tudíž moje tělo je uzpůsobené k tomu, abych mohla na svět přivést další život a budoucí generace. Opravdu ale nemám pocit, že vaginální kostýmy nějak zušlechťují feminismus. Nejsem totiž potrefená feministická píča.
5. Pochod kde jsou spolu ženy v kostýmu kde chtějí ukázat světu jaké jsou píči, spolu s ženami co jsou zahalené, a mezi nima holywoodské hvězdy, které velice rády během svých vystoupení svoje vagíny ukazují na jevišti… Ne to není vtip, to je realita dnešních “feministických elit”.
6. Ano, podle všeho se rozšiřuje nemoc “ jsem feministická potrefená píča”. Pozná se to tak, že islámsky se zahalíte, ale zároveň všude ukazuje svojí vagínu.
Celé znění na FB stránce exmuslimky Béatrice Radosa

Komentáře

comments