Gayové proti šaríje? Demonstrace byla označena za bílý rasismus

Kritika šaríje je prý útok na muslimy. Tento víkend ve 24 městech USA a také v britském Manchesteru proběhly demonstrace odsuzující šaríju, vyvolávající nenávist vůči homosexuálům a diskriminaci žen. Akce se konala na památku výročí masakru v Orlandu, kde islámský džihádista povraždil návštěvníky LGBT klubu. „Pochod proti šaríje“ však byl označen za rasistický a islamofobní. Přestože akci organizuje spolek Gayové proti šaríje a hlavní organizátor je skutečně gay, proběhla proti ní v USA ofenzíva „správně smýšlejících“ LGBT aktivistů, vedená antisemitickou islámskou fundamentalistkou L. Sarsour. Stejnou hysterii vzbudila akce i v britském Manchesteru, protože zakladatel britské Gays against the shariah je bývalý spolubojovník Tommyho Robinsona z EDL. Zdá se, že pokud nemáte ty „správné“ názory, zahrnou vás profesionální bojovníci za práva gayů nenávistí, i když jste gay. O „islamofobní“ akci neopomněla reportovat i islámská AlJazeera. Levicová média v USA klesla k aktivistické propagandě, která vypadá jako parodie na naše 50. léta. V agresivně nálepkujícím článku v Huffington Post je asi desetkrát uvedeno slovní spojení „white supremacist“. Fakta se nedozvíte naprosto žádná, zato názor, že kdo se zúčastní akce je rasistická zrůda připravená vraždit na potkání, vám autor podsune hned několikrát. Článek začíná stejně nenávistně, jako pokračuje:
„‚Pochod proti šaríe‘ je ve skutečnosti pochodem proti muslimům. Přitahuje neonacisty, bílé rasisty a ozbrojené protivládní skupiny. Ostudná aliance islamofobních nenávistných skupin, neonacistů, bílých rasistů a ozbrojených protivládních členů domobrany bude demonstrovat proti neexistující hrozbě šaríi, neboli islámského práva, v USA o tomto víkendu.“ 06.10.2017 08:03 http://www.huffingtonpost.com/entry/march-against-sharia-anti-muslim-act-for-america_us_5939576ee4b0b13f2c67d50c

Akce přitáhla pozornost extrémních názorových skupin z obou stran spektra. Antidemonstrace organizovaly kromě LGBT aktivistů také levicové organizace, socialisté a antifa. Odvážné gaye nepodpořili ani někteří pravicoví konzervativci. V nenávistném bojovém ryku, potyčkách a zatýkání bohužel jaksi zaniklo to hlavní – pieta za zavražděné a odsouzení porušování lidských práv, které je zakotveno právě v islámské šaríje.

USA jsou v mnohem hlubším průšvihu, než tady tušíme. Společenské a mentální prostředí, které si za poslední dekádu vypěstovali, je víc než patologické. Děkujme, že žijeme v České republice – a nenechme náš prostor zamořit stejným pseudohumanistickým fašismem, který se skrývá za řeči o dobru, právech a míru, ale je obludnou ozvěnou padesátých let.

Kritika šaríje je rasismus, tvrdí socialisté. Foto z antidemonstrace v New Yorku, 10. 6. 2017

http://www.npr.org/2017/06/10/532254891/march-against-sharia-planned-across-the-u-s http://www.breitbart.com/london/2017/06/10/gays-sharia-march-branded-islamophobic-will-picketed-lgbt-activists/ http://www.aljazeera.com/indepth/features/2017/06/dozens-cities-brace-anti-muslim-marches-170608135752352.html http://abcnews.go.com/US/anti-sharia-marches-counter-protests-planned-us/story?id=47955443 převzato ze Samizdat2016.cz