Genderová role černých vdov pod vlajkou teroru

Vyšlo na IVČRN dne 29.3.2015 (link)

O tom, že Islámský stát do svých řad, vedle těch nejhorších psychopatů z musel celého světa, láká i jejich protějšky – zfanatizované, nebo naopak zahořklé a nenávistné muslimky, víme z mnoha médií. Víme také, že verbírka probíhá v evropských mešitách, které ovšem nelze zavřít, protože prý “náboženství”, a taky protože “Islámský stát nemá nic společného s islámem”.

Vlastně je škoda, že ty články nejdou víc pod povrch: Z jakých jsou ty dívky rodin, co je motivuje, kde vzaly tu strašnou nenávist k našemu světu…

http://www.jihadwatch.org/…/wives-of-the-islamic-state-when…

is_niqab_woman

O to zajímavější je článek z jihadwatch.org, který se fenoménem zabývá krapet hlouběji. Píše, že ty ženy jsou na území ISIL samozřejmě provdány … ale nejvíc se těší, až jejich džihádista, jako správný šahíd, padne za alláha život. Prý pak musí – podle koránu – “počkat 4 měsíce a 10 dní, než mohou opustit dům, znovu se provdat, jít na nákupy a podobně”, ale “není to těžké, protože to po nás chce alláh, a my jsme šťastné, že mu můžeme sloužit…. Když se některý z našich manželů stane mučedníkem, je to veliká radost.”

Také tam ale píší, že “domorodci” – místní muslimové z Iráku a Sýrie – nejsou z cizokrajných černých vdov nijak nadšeni. Místní personál třeba nechal jednu bez péče vykrvácet v nemocnici, zatímco se staral o místní pacienty.

A v takovém případě je škodolibost na místě….

http://www.tyden.cz/…/islamsky-stat-verbuje-i-zeny-z-nemeck…

Diskuze:

O tom, že Islámský stát do svých řad, vedle těch nejhorších psychopatů z musel celého světa, láká i jejich protějšky -…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. březen 2015

Komentáře

comments