Hackeři proti islámské diktatuře

Vyšlo na IVČRN dne 1.10.2015 (link)

HACKEŘI PROTI ISLÁMSKÉ DIKTATUŘE:

Anonymous vyzývá k akci proti vládě Saúdské Arábie kvůli chystané popravě Ali Mohammeda Baqir al-Nimr , který se účastnil protestů v rámci tzv. Arabského jara. Tuto akci označují jako Op Nimr (operace Nimr) a používají hashtagy #OpNimr a #FreeNimr.

“Zdravíme vás občané světa. Jsme Anonymous. Op Nimr začala. Ali Mohammed al-Nimr, nevinný mladý dospívající chlapec, byl v Saúdské Arábii odsouzen k trestu smrti a my nebudeme jen stát a dívat se. Každý rok zemřou stovky nevinných lidí kvůli vládě Saúdské Arábie a za své nyní budou za své činy potrestáni. … Ministerstvo spravedlnosti bylo před pár dny offline díky nám a budeme pokračovat proti dalším vládním webovým stránkám. Seznam cílů naleznete na Pastebinu.” http://pastebin.com/vdu6qWdG

Více info: http://disidenti.org/redakce/udajni-anonymous-chystaji-operaci-proti-vlade-saudske-arabie
anonymous_saudi_arabia
Sedmnáct. Tolik let bylo Alímu Al-Nimrovi v době, kdy ho zadrželi a uvrhli do vězení. Před rokem dostal trest smrti, letos mu soudy zamítly jeho poslední odvolání. Alího tak v jedenadvaceti letech čeká stětí mečem. Jeho zohavené tělo bude následné vystaveno na kříži. Byl zadržen před třemi lety na protivládních protestech ve východní provincii Katíf, kde spolu s ostatními demonstranty kritizoval nesvobodu ve své zemi, včetně té náboženské. Alí byl pro saúdskoarabský režim ideální cíl – jeho rovněž k smrti odsouzený strýc šejch Nimr al-Nimr byl totiž vlivný ajatolláh z menšiny šíitských muslimů a politický aktivista. To je Saúdská Arábie – z vůle pokrytectví Západu předseda Rady pro lidská práva OSN.

http://zpravy.tiscali.cz/setnuti-mecem-a-ukrizovani-barbarsky-spojenec-zapadu-chysta-dalsi-popravu-266935

Diskuze:

HACKEŘI PROTI ISLÁMSKÉ DIKTATUŘE: Anonymous vyzývá k akci proti vládě Saúdské Arábie kvůli chystané popravě Ali…

Posted by Islám v České republice nechceme on 1. říjen 2015

Komentáře

comments