Hatefree obludárium

Vyšlo na IVČRN dne 20.10.2015 (link)

HATEFREE OBLUDÁRIUM:

Ukázková demagogie “ultrasluníčkového novináře”. Kdo se vyjadřuje kriticky k imigraci nebo k islámu, je extremista a nácek řvoucí “uprchlíci jsou zlo”. A je jedno, je-li to důstojný novinář Karel Steigerwald, komentátor Bohumil Pečinka, Benjamin Kuras, ministr Chovanec…. nebo cca 90% obyvatel této země. Lidi jako tenhle Zlatkovský (Respekt, HateFreeCulture) ani na chvíli nenapadne, že by chyba mohla být na jejich straně, že jsou se svým “správným” názorem v menšině protože se mýlí, že jim třeba ve svatém nadšení mezi nadávkami, pohrdáním a trollingem něco uniklo. Statisticky vzato – kdo je tady vlastně extremista?

12122788_10153705120667938_4845498381800566212_n

Z reakcí čtenářů:
” Karel Steigerwald je teď pro mnohé ratlíky xenofob a skoro nácek. Kdo není s námi je proti nám!”

“Procitam to zepredu dozadu a zpet. Clanky vesmes slabsi. U vsech vami zminovanych ale nenachazim zadnou striktni proklamaci ze uprchlici jsou zlo. Vesmes polemiky, nektere zajimave, nektere mene. Vyslovene negativni tam ale neni ani jediny. Z vaseho postu ale plyne neco jineho. Duvody tudiz muzou byt dva:
1. Neumim cist pripadne nechapu psany text.
2. Jste prolhany povl
Pomozte mi, ktery bod je spravne?”

… a stovky lajků od morálních velikánů typu předsedkyně Žít Brno Barbora Antonová, Biler(opět Žít Brno), troll Karel AutoMat Goldmann-Roztočil, zodpovědný za loňskou internetovou šikanu některých z vás, Marek Švehla (Respekt), a spousta dalších zelených a jinak levých aktivistů… galerie extremistického a totalitního myšlení v praxi.

pic_antihatefree_sex

Diskuze:

HATEFREE OBLUDÁRIUM: Ukázková demagogie “ultrasluníčkového novináře”. Kdo se vyjadřuje kriticky k imigraci nebo k islá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. říjen 2015

Komentáře

comments