HATEFREE projekt očima matky postiženého dítěte

Vyšlo na IVČRN dne 27.4.2015 (link)

HATEFREE projekt očima matky postiženého dítěte: “organizace, která na úkor našich postižených dětí dostala od státu z našich daní 32.000.000,-Kč. Jeden asistent postiženého stojí 50 000 měsíčně, víte kolik by to bylo asistenů na rok? …
Z těchto peněz se budou platit propagační kecy a plakáty a transparenty na demonstrace, hloupé soutěže, možná i trička vyrobí a placky už vyrobili…

pic_víčkaPočítejte se mnou: 32 milionů na rok, děleno 12 je 2.666.666,66Kč na jeden měsíc.Na jednoho asistenta vozíčkaře je třeba 50.000,-Kč tedy z této částky by bylo zaplaceno 53 asistenů pro 53 vozíčkářů a to na celý rok a ještě by něco málo zbylo na pomůcky ostatním postiženým.

Takže vzkaz HATEFREE: noste viditelně placky, ať vím na koho mám křičet FŮŮŮJ. Protože já na Vás křičet budu a to za všechny co sami křičet nemohou a jen tiše trpí a živoří oni i jejich rodiny. Kdekoliv Vás s toto plackou potkám, tak budu křičet, aby jste slyšeli, že jste zloději co okradli postižené.
Tohle Vám multikulti zloději peněz pro postižené vzkazuje matka postiženého.”

Redakčně kráceno. Autorka dopisu je skutečná, známe jméno i bydliště. Kvůli jejímu bezpečí a možným útokům “hatefree” lidiček její osobní údaje nezveřejňujeme.

Diskuze:

HATEFREE projekt očima matky postiženého dítěte: “organizace, která na úkor našich postižených dětí dostala od státu z…

Posted by Islám v České republice nechceme on 27. duben 2015

Komentáře

comments