Homoušení dle šárie – martinkonvicka.blog.idnes.cz

Homoušení dle šárie

solidarity-with-muslim-lgbt-homo

Dostala se mi na stůl (pravda, už starší) zpráva z amerických webů, podle níž „Hlavní muslimské organizace podporují LGBT hnutí“,

alias nekorektně „hnutí teplejch“. Prý jsou ty dvě skupiny přirozenými spojenci, protože obě trpí diskriminací za svou jinakost. Ani v Čechách nejsou žádným tajemstvím proislámské sympatie mezi některými přiznanými homosexuály (pardubický religionista doc. Štampach, budějický religionista Mgr. Klapetek…). Islámské země jsou proslulé snadností, s jakou tam žádostivý návštěvník sežene stejnopohlavního partnera (viz svědectví literátů jako Thomas E. Lawrence, William S. Burroughs, Juan Goytisolo), nemluvě o

temnějších praktikách, jako sexuálních otrocích bače-bází v Afgánistánu. Současně však každý, kdo se trochu zajímá, slyšel o popravách homosexuálů v Gaze, zákazu víz pro homosexuály do Kuvajtu, před časem svět obletělo tvrzení iránského presidenta Ahmadedžiháda, že v Iránu žádní homo-lidé nejsou. Jak to tedy s islámem a homosexualitou je?

 

Někteří LGBT aktivisté si islámsý ženský oděv evidentně pletou s fetišem.

Předešlu, že naši gayové se sami mezi sebou definují jako “aktivové” – zpravidla typičtí alfa-samci, kteří preferují aktivní penetrací partnerů; “pasívové” – to jsou jejich zženštileji působící protějšky, asi nejvíc odpovídající stereotypní představě o homosexuálním muži; a “versatilové” – ti své role střídají.

Ovšem podle sunny, skutků Mohammeda a jeho věrných, a odtud podle práva šária,  je „homosexuálem“, tedy zvrhlíkem bez nároků na život pozemský i věčný, pouze pasív po dosažení dospělosti – přesněji muž, kterému rostou vousy a nechá se análně penetrovat. Pokud je análně penetrován prepubertální hoch, hanba to není,  a pokud post-pubertální muslim někoho análně penetruje, pak to hanba ani zločin, pro toho análně penetrujícího, též není. Ostatně, zasloužilý šahíd vyfasuje v ráji vedle hurisek i blíže neurčený počet „chlapců mládí věčného, podobých perlám rozsypaným (K 76:19)“. Tak jaképak cavyky.Z popsaného uspořádání plyne spousta paradoxů. Pokud je mezi homosexuály přirozeně zhruba polovina aktívů a polovina pasívů, tak v ideálním islámském státě by se z poloviny měla stát lovná zvěř vybíjená na potkání, zatímco druhá polovina by se těšila všeobecné vážnosti. A to tím spíš, kdyby vedle své preference zvládli plodit děti, a ještě spíš, kdyby homosex omezili na sousedovy nezletilé syny, válečné zajatce a nevěřící. Z toho plynou pro nás nepochopitelné zprávy třeba ze Saudské Arábie, kde náboženští policisté chytí homosexuála, hromadně ho znásilní – a předají šáriátské justici k dalšímu zprocesování. Islám tak vlastně nutí gay-aktívy, aby byli vpravdě islámsky nemilosrdní ke gay-pasívům, svým potenciálním partnerům.

Dále, protože “aktív” podle islámu vlastně není homosexuál, a k ženám se většina tamních mladých mužů hned tak nedostane, bývá o penetrování jiných mužů veliký zájem. Randění s muži (na rozdíl od smluveného sňatku s ženou) umožňuje jednak prožít romantický vztah, druhák jde o „nahrážkovou“ sexualitu, podobně jako třeba ve věznicích. Randění je, ovšem, nebezpečnější pro zženštilejšího partnera – hrozí mu až trest smrti. Ale protože zákon nabídky a poptávky funguje i v islámských zemích, najdou se třeba v Saudsku vyhledávaní a bohatí pasív-prostituti, jen se nesmějí nechat chytit. To jsem se aspoň dočetl v níže odkazovaném textu, který je jako jeden z mála textů na toto ošemetné téma nesnaží relativizovat. Ti obletovaní pasívové tam jsou v postavení luxusních kurtizán … kterým za prozrazení hrozí až trest smrti.

http://www.theatlantic.com/magazine/archive/2007/05/the-kingdom-in-the-closet/305774/

Celé té obludnosti nahrává i to, že na “západní” homoscéně je naopak relativně méně “aktívů” – aspoň podle situace v klubech a na seznamkách. Alfa-gay totiž spíše založí heterosexuální rodinu (často, paradoxně, dost brzy) a svou orientaci buď potlačí, nebo ji řeší občasným nezávazným úletem. Jakési genderové stereotypy pořád existují, takže maskulinně působící chlapík, i když je heterosexuální jen trochu, založí rodinu snáze, než jeho zženštilý protějšek. Ten naopak, i kdyby byl homosexuální jen trochu, se ke své homosexualitě spíš přihlásí – společensky je akceptovaná a zdá se být pohodlnější než rodinný život, tak co by řešil. Pokud nesežene správně maskulinního partnera, je tady pořád to Maroko s Tureckem. Může se tam cítit, jako se cítívali námořníci z plachetních škunerů při zastávce na Tahiti. Že muslima s jeho preferencí by podle islámského práva možná popravili, to mu může být ukradené. Aspoň tím ubude konkurence… a ano, sexuální frustrace dělá z lidí sobce.

Islámský postoj k homosexualitě je vpravdě ohavný, protože podobně jako celá islámská sexualita akcentuje nekonsensuální násilí (nedospělí kluci, nevěřící, zajatci) na úkor pohody, či dokonce lásky. K té obludnosti svou kapkou přispívají i někteří západní homoaktivisté, kteří nad ní zavírají oči, nebo se prostě nezajímají, hlavně že jim se dostane … vytouženého. Že to je krátkozraké, o tom žádná, ale on je krátkozraký celý zatím ještě vládnoucí „tolerantní“ postoj k islámu, protože je postaven na lži.

A ta lež vede až k takovým bizarnostem, jako je ona „spolupráce“ muslimských organizací a LGBT hnutí. Pokud „profesionální homoscéna“ takovou spolupráci nabídne (a to si pišme, že nabízí!)  a muslimská organizace ji vyhodnotí jako prospěšnou pro růst islámu (jakože vyhodnotí!), tak proč nespolupracovat? Bude to spolupráce asymetrická – protože jedna strana nikdy neotevře citlivá, a tudíž „nekorektní“, témata – ale tak to nakonec má být, muslim má mít nad nevěřícími vždy navrch, kór pak nad nevěřícími zvrhlíky.

Absurditu té lži asi nejlépe ukáže závěrečná věta onoho diskutovaného článku: „Muslimští Američané obohatili naši zem o v islámu ústřední hodnoty lidské důstojnosti, rovnosti, soucitu a sociální spravedlnosti.“ Fakt se to tam píše, ani o Sovětském svazu se za mého dětství nepsalo devótněji a pitoměji a co je horší – nikoho to nepohoršuje.
http://www.islamophobiatoday.com/2013/11/15/largest-u-s-muslim-organization-supports-lgbt-anti-discrimination-bill/
Autor: Martin Konvička | pátek 4.7.2014 21:05 | karma článku: 41.68 | přečteno  7554x

Záloha blogu na iDNES.cz, který byl Martinovi Konvičkovi zrušen za jeho porušování kodexu blogera….

Komentáře

comments