Imigrace, islamizace, džihád… Čemu čelíme?

Vyšlo na IVČRN dne 14.6.2015 (link)

Vážení, ve zkratce, čemu čelíme.

Loni oficiálně přišlo do EU 600 000 imigrantů. Letos se očekávalo přes milion, ale to čemu jsme svědky v posledních týdnech, to může odhad velmi zvednout. Evropská unie rezignovala na své hranice, na svou bezpečnost, veškeré myslitelné hranice z jihu jsou proražené od Pyrenejí, přes Apeniny po Balkán.
Vznikl rozsáhlý byznys – imigrační průmysl, kolem lákání imigrantů sem, pašování, zajišťování ubytoven, bytů a dávek. Část tohoto byznysu je šedá sféra – pašeráci, ale další organizace už činí to samé legálně. Proudí sem – no ono se ani neví, kolik sem proudí, Itálie a Řecko přiznaly směšných 100 000 od začátku roku. Ale kolik lodí se prostě tiše vylodí a ti lidé se nikde neregistrují, jen pokračují do dalších států.

Jací jsou to imigranti? Drtivá většina z nich vyznává sunnitský výklad islámu, to je ta ideologie, pod kterou už rok existuje Islámský stát. Z islámských zemí vždy emigrovali hlavně mladí muži, kteří tam neměli šanci najít partnerku a nechtělo se jim do nějakého vojenského džihádu. Ale také utíkají. Utíkají před islámem, utíkají před islámskými válkami, neustálými atentáty islamistických frakcí. Samozřejmě jsou mezi nimi i rodiny, to už utíkají opravdu všichni. Problém je, že islám – to co je vyhnalo – nesou s sebou, pro nás.

Budeme svědky šílených videí a svědectví ze zemí, kam si tyto lidi pustili. Skokově vzroste kriminalita, znásilnění, hromadná znásilnění. Spousta z nich se bude flákat, takže se dají na teror. A až jich bude 10% populace, tak se mohou pokusit převzít moc podle příkazu Koránu verše 8:65:
“Proroku, povzbuzuj věřící k boji! Bude-li mezi vámi dvacet vytrvalých mužů, porazí dvě stě, bude-li jich mezi vámi sto, porazí tisíc nevěřících, neboť to jsou lidé nechápaví.

Podepište petici do 18. 4. 2015. https://www.ivcrn.cz/petice

ivcrn_pic_ne_kvotam_imigranti
Diskuze:

Vážení, ve zkratce, čemu čelíme. Loni oficiálně přišlo do EU 600 000 imigrantů. Letos se očekávalo přes milion, ale to č…

Posted by Islám v České republice nechceme on 13. červen 2015

Komentáře

comments