Imigrace tehdy a dnes

Vyšlo na IVČRN dne 1.6.2015 (link)

V letech 1948 až 1989 uteklo z tehdejšího komunistického Československa několik stovek tisíc lidí. Na Západě byli přijati spíše pozitivně. Dnes nám islamofilní galérka zkouší vnutit, že podobně musíme přijímat i nuceně usazované islámské imigranty. Řekněme si, proč je to nesmysl.

Češi utíkali před ideologií komunismu, ale nikoho by nenapadlo táhnout si tuto ideologii sebou. Řada emigrantů byla rozčarována z existence a síly komunistických a dalších ultralevicových stran v západní Evropě, jejichž varianty o pár set kilometrů dál ohradily ostnatým drátem půl střední Evropy.

Oproti tomu uctívači islámu po příchodu do EU začnou hledat nejbližší mešitu, nebo ji společně založí. Nesou si svou šílenou ideologii s sebou, ideologii, která vede řadu válek a teror proti nemuslimům i muslimům v Africe, Blízkém východě v jižní Asii. Také proto se dá jejich příchod označit za invazi. Samozřejmě sebou nesou spoustu symptomů duševní nemoci zvané islám. Hromadné znásilňování nemuslimek, ženská obřízka, napojení na Islámský stát, vraždy ze cti, negramotnost, apatie k práci, nenávist. Jaký to rozdíl oproti kdysi uprchlým Čechům, kteří byli západním zemím za azyl vděční!

https://www.ivcrn.cz/petice/

muslims-protest-outside-the-french-embassy-in-london_1466851-640x426

Diskuze:

V letech 1948 až 1989 uteklo z tehdejšího komunistického Československa několik stovek tisíc lidí. Na Západě byli př…

Posted by Islám v České republice nechceme on 31. květen 2015

Komentáře

comments