Impérium se POKOUŠÍ vrátit úder

Vyšlo na IVČRN dne 18.11.2015 (link)

Ministr spravedlnosti Pelikán bubnuje za novou totalitu:

Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému náboženství, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta,“ zněl Pelikánův příspěvek na Twitteru. „Směřovalo to zejména k hnutí, které má naplnění té skutkové podstaty už ve svém názvu,“ řekl Pelikán.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-Pelikan-varuje-Sirit-nenavist-proti-islamu-je-trestne-A-Zeman-408824

robert pelikanMinistr spravedlnosti Pelikán (ANO), který jako jediný ve vládě hlasoval PRO kvóty EU, vyhrožuje prezidentovi a občanům této země politickými procesy za kritiku islámu. Kavárna prostě šílí vzteky a pod slupkou keců o demokracii ukazuje bahno totalitního myšlení. Možná by si pan ministr příště měl dát čokoládu na uklidněnou a něco pročíst:

Parlamentní shromáždění Rady Evropy 28. ledna 2015 vyhlásilo, že “satira – včetně satiry neuctivé – a informace, které jsou útočící, šokující nebo zneklidňující, včetně kritiky náboženství, jsou chráněny jako součást svobody projevu článkem 10 Evropské úmluvy o lidských právech. Evropa by neměla vycházet vstříc vzrůstající citlivosti určitých náboženských skupin.” Výzvy k věšení a podobně si každý slušný člověk rád odpustí, kritizovat islám jako totalitní ideologii popírající základní lidská práva budeme pořád!

http://www.ceska-justice.cz/2015/01/kritika-nabozenstvi-je-v-evrope-chranena-umluvou-nelze-omezovat-svobodu-kvuli-nabozenskym-skupinam/

Jak píše Michal Malý: Pan ministr Robert Pelikán se podle mého názoru jako člen Vlády a tedy politik dopustil něčeho zcela nepřípustného:

– jako politik vytváří na Policii ČR mediální nátlak a nepřímo ji úkoluje tím, že zcela nepřípustně říká, nebo alespoň minimálně naznačuje, jak by policie měla postupovat.

– jako ministr a politik použil „princip kolektivní viny“, když svými slovy všechny, jež ze strachu o svoji budoucnost protestují proti islamizaci Evropy zcela bezprecedentně kriminalizoval.

http://michalmaly.blog.idnes.cz/…/spravedlnost-ministra-spr…

 

Diskuze:

Ministr spravedlnosti Pelikán (ANO), který jako jediný ve vládě hlasoval PRO kvóty EU, vyhrožuje prezidentovi a občanům…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. listopad 2015

 

Komentáře

comments