Informační služba není nejspíš dostatečně informovaná

Podle serveru Aktuálně uvádí česká BiS, že „muslimové sami bojují proti svým extremistům“ a „respektují naše zákony.“ Teroristický útok se v ČR konat kvůli tomu prý nebude. Server neopomenul rýpnutí do Zemana, který o terorismu v ČR hovořil jako o možné hrozbě. Zde však máme několik bodů, které dokazují, že tomu tak není.

1) Již v roce 2010 natočil nynější exmuslim dvě videa z mešit, která poukazují na to, že muslimští duchovní zde nenávidí Židy a k nenávisti při kázáních vychovávají děti.

2) Muslimovo vymyšlené pobodání z roku 2016 neskončilo žádnou omluvou ani od něj, ani od jeho milenky, ani od jeho soukmenovců. Prostě se na to „jakoby“ zapomnělo. To není způsob, jak chtít udržet situaci bez napětí, protože všichni muslimové v té době hovořili o tom, jak se strašně moc bojí těch „českých nácků.“

3) Muslimové před lety přemýšleli, zda za odpadnutí od islámu zavraždit či nezavraždit exmuslimku Bitarovou. Shodli se na „ne“ jenom proto, že nechtěli zvýšit napětí, neboli proto, že je tu muslimů jen několik tisíc. V Anglii by Pavlína byla pod policejní ochranou, nebo bohužel po smrti…

4) Chodí na weby, jako byl například Sharia4Czechia. Propagovali zde právo islámské, které je jasně diskriminační a o jehož nelegitimním vztahu s evropským právem před několika lety rozhodl sám Evropský soud pro lidská práva.

5) Dvě muslimky žalují ředitelku jisté zdravotní školy. Jedna z nich odmítla přinést potřebné papíry, do školy se nevrátila a pak se šla vymluvit Šabatové, že to bylo kvůli šátku. Přestože získala od státu desítky tisíc na bydlení, od ředitelky chce dalších 60 000 Kč!

6) Jediný jejich způsob, jak bojovat proti extremismu, je říct „tohle nemá s islámem nic společného“ a dál dělat mrtvé brouky. Za vymyšlené pobodání chtěli omluvu snad od každého bělocha s krátkými vlasy, kterého potkali. (obrazně řečeno)

7) Na začátku milénia ČT natočila dokument o muslimech „Já, muslim,“ kde bylo jasně vidět, že předáci islámu v ČR si přejí islamizaci země a je to „jejich poslání od Alláha“. Kdo neviděl, doporučuji kouknout, dokument má 3/4 hodiny.

8) Brání se tomu, že by Základy Tawheedu byla extremistická knížka. Při razii v mešitě, místo toho, aby řešili nenávist obsaženou v knize, nadávali na policii, že si před zásahem nesundala boty (!!!)

9) Neustále spolupořádají akce proti nenávisti, na kterých například mluví muslimka, která na Facebooku předtím obhajuje kamenování za veřejné projevy cizoložství a homosexuality.

Doplnění IVČRN:

10) Na pozvání Svazu muslimských studentů a mládeže měl v roce 2015 přednášet v sídle Ústředí muslimských obcí (do pražské mešity) vlivný německý islamista Taha Suliman Amer, který zde měl přednášet o pravidlech správného chápání zvyků Mohammeda. Taha Amer se často objevuje mezi lidmi spojenými s islamismem a terorismem… Více informací zde: http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61864/lukas-lhotan-v-praze-bude-prednaset-vlivny-imam-ktery-se-pohybuje-v-blizkosti-islamistu-a-teroristu.html

Není to všechno

Další body bychom mohli jmenovat donekonečna. Například Lhoťan prokázal, že muslimové uzavírají sňatky podle práva Sharia a mezi sebou je berou jako platné. Tím přímo porušují zákony. Dále se u Teplic dostala muslimská komunita k pozemkům velmi podivnou oklikou díky tehdejšímu starostovi. A tak dále, a tak dále.

Pokud BiS nějak plánovaně něco netají, je alarmující, jakým způsobem pracuje… Nebo snad naši agenti považují paralelní islámský soud za respektování našich zákonů?…

Střepiny a islám v esku

Střepiny a islám v česku

Posted by Náboženský extrémismus on Monday, December 12, 2016

Autor: Organizace proti multikulturnímu fanatismu… Doplněný přetisk z webové stránky: http://www.stop-multikulti.cz/

Komentáře

comments