Irsko: Z asi 60 000 muslimů se na protestu proti islámskému státu sešlo celých 50 !!! protestujících. Je proto naprostá manipulace a lež tvrdit, že radikálů je mezi muslimy jen pár procent.

Vyšlo na IVČRN dne 28.7.2015 /link/

V Irsku se sešli muslimové na protest proti Islámskému státu. Sešlo se jich…..chvilka napětí… celých 50 (slovy: „padesát“). Muslimů v Irsku je údajně 60 000. Porovnejte to třeba s davy, co protestovaly, a jak mírumilovně, proti karikaturám Mohouše.
http://www.jihadwatch.org/…/ireland-muslim-rally-against-th…

Nechceme na IVČRN zesměšňovat tuhle padesátku. lepší padesát než nula. Ale odmítáme lži sluníček o těch miliardách umírněných muslimů a pár radikálech. Celé tohle dělení je o tom, kam účelově umístíme mezerník. Bezpochyby drtivá většina muslimů za celý život nikomu hlavu na ulici neuřízne. Ale to z nich umírněné nedělá. Dle průzkumů například 86% muslimů v Egyptě schvaluje trest smrti za odpadnutí. Jestli není radikalismus požadovat trest smrti za svobodu víry, tak co pak je…
http://www.pewforum.org/…/the-worlds-muslims-religion-poli…/

Je proto naprostá manipulace a lež tvrdit, že radikálů je mezi muslimy jen pár procent. Na IVČRN odmítáme hrát tuhle hru. kdy se křoví vrahů označí za umírněné jen proto, že přímo nepižlá něčí hlavu. Podívejme se na pár dalších statistik:

-36% muslimů v Británii požaduje za odpadnutí trest smrti
-40% muslimů v Británii chce nahradit právní řád šaríou
http://my.telegraph.co.uk/…/what-do-british-muslims-think-…/

27% „Francouzů“ mezi 18 a 24 lety podporuje Islámský stát. (všimněte si, že nejde o průzkum jen mezi muslimy, ale všemi Francouzi !)
http://www.rozhlas.cz/…/podpora-islamskeho-statu-ve-francii…

pic_multikulturalismus_islam

Diskuze:

V Irsku se sešli muslimové na protest proti Islámskému státu. Sešlo se jich…..chvilka napětí… celých 50 (slovy: „padesát…

Posted by Islám v České republice nechceme on 28. červenec 2015

Komentáře

comments