Domů Zprávy a komentáře Islám a naše děti – blog Bohumila Patáková

Islám a naše děti – blog Bohumila Patáková

Poslední dobou jsem stále více konsternována přístupem naší vlády k problematice islámu a migrantů z islámských zemí, který nekoresponduje s Ústavou ČR a zákony ČR.

Poslední dobou jsem stále více konsternována přístupem naší vlády k problematice islámu a migrantů z islámských zemí, který nekoresponduje s Ústavou ČR a zákony ČR.

Na stránkách sharia4czechia.com, jež jsou zaměřené na české občany, otevřeně a hned v úvodu navádějí děti, aby konvertovaly potají, bez vědomí rodičů. Rodičů, jenž za své děti nesou právní zodpovědnost. Přímo píší, že v islámském právu je člověk za sebe odpovědný od počátku puberty, cca od 15ti let. Čemu se vlastně divím, když sňatky s devítiletými dívenkami jsou podle islámu v pořádku……

I tak v naší kultuře mi to přijde jako účelové verbování. Dost divoké období puberťáka, se kterým cloumají hormony, hledá cestu k sobě samému a hledá, kam vlastně patří. A na to islám čeká! Puberťáci jsou pro ně snadná kořist, jelikož puberťák je zmatený sám sebou a kolikrát má pocit, že mu nikdo nerozumí. Islám mu naslibuje lásku, štěstí, poznání života, soudržnou komunitu kde všichni jsou si rovni. Co na tom, že zmateného puberťáka nabádá k neuposlechnutí, ne-li podvedení rodičů? A to prosím islám hlásá, jak ctí rodinu. Že by dvojí metr?

Jak je možné, že toto nabádání je volně přístupné na internetu? Jak to, že se nikdo nepozastaví nad podrýváním našich hodnot, našich rodin? Jako matka dvou puberťaček vím, jak můžou být vztahy napjaté, a že puberťáci opravdu zkouší kdeco. U nás to naštěstí probíhalo v poklidu, ale i tak mám strach. Každé dítko je jiné, každý rodič je jiný a tak se nedá škatulkovat. Což je dobře. Tím vzniká rozmanitá společnost, z níž vzejdou osobnosti, které obohatí naši kulturu, vědu.

Naproti tomu islám škatulkuje striktně, a tím udusává rozvíjející se talenty. Škatulky islámu :  Muslim= věřící,jediné a správné. Člověk jiné víry nebo ateista= bezvěrec-je potřeba jej obrátit na správnou víru, pokud se vzpírá, je třeba jej vyhladit. Viz. Korán verš 9:5 Až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte modloslužebníky, kdekoli je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, budou dodržovat modlitbu a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich,vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný. A to nemluvím o ponižujícím postavení ženy, kdy žena je brána jako věc.

Když už jsem nakousla ty ženy, na stránkách výše zmíněných stránek taktéž píší, že není povinné pro dívku nosit hidžáb, ale do mešity ho mít musí. Taktéž prohlašují, že od okolních muslimů uslyší jen dobře míněné rady proč hidžáb nosit, nikoli argumenty a nátlak. A ke konci článku se dozvíte, že dívka sama dospěje k tomu hidžáb nosit. Není to divné? Jak můžou předem vědět, co se stane? Inu, když ptáčka lapají……

Nedávno jsem jen tak na půl ucha poslouchala pořad o sektách a jejích praktikách. Vypovídali tam lidi, jež byli v sektě, ale naštěstí se včas vymanili z jejich vlivu. Jejich výpovědi o tom, proč do sekty vstoupili, se nápadně podobají sladkým řečičkám islámu. Vytanulo mi na mysl, že islám je především sekta. Nebezpečná, rozpínající se sekta útočící na naše děti. A že Mohamed byl jen vůdce sekty s poruchou osobnosti, jak to  už u většiny vůdců sekt bývá.

Naštěstí si ti naši milí puberťáci na netu zatím chatují,fejsbukují,poř. paří hry a jen malé procento hledá štěstí, mír a poznání života prostřednictvím islámu. A mě nezbývá, než doufat,že to tak zůstane i nadále a proto se zajímám co na netu ty mé děti hledají.

Komentáře

comments