Islám a násilí v německých uprchlických centrech

Multikulti blouznění nefunguje ani v uprchlických centrech. Běžným jevem jsou boje, rvačky a šikana. A spousta islámských fanatiků, ochotných kvůli víře vraždit. Německý Freideberg-Suhl (bývalá NDR, dvě hodiny autem od našich hranic): jen v měsíci srpnu došlo k dvěma masovým rvačkám a jen tak tak se zabránilo vraždě lynčem. Afghánec, který přestoupil na křesťanství, málem nepřežil noc z 19. na 20. srpna kvůli hádce o korán. Agrese vychází převážně z části, kde jsou ubytováni výlučně svobodní muži.

„S afghánským křesťanem nechtěl zjevně sdílet pokoj žádný muslim. Také přes den byl terčem mobbingu. Následovala hádka a „urážka koránu“. Zachránil se v domku u strážných, kteří v panice volali na pomoc policii, neboť dav rychle narostl na asi padesát lidí. Syřany posílili Iráčané a Afghánci, kteří chtěli na stráže zaútočit a snažili se vykopnout dveře. Stav obležení trval celé hodiny. Záchranáři a hasiči se zprvu v obavách z lůzy stáhli. Zranění utrpělo několik policistů a tucet uprchlíků.“

Mimochodem, tahle masová ubytovna pro uprchlíky byla otevřena náhle v létě 2014. V podstatě přes noc, bez oznámení. Za zavření domova pro uprchlíky demonstrovalo po zatím posledních událostech šest stovek obyvatel Suhlu. Ale to asi Frau Merkelová na sluníčkovém obláčku nevidí.

Časopis Týden, článek “Nové Německo jako multikulti bojiště? V Suhlu to vře” – text je zkrácenou verzí článku, který vyšel v deníku Die Welt.
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/nove-nemecko-jako-multikulti-bojiste-v-suhlu-to-vre_353790.html

Vyšlo na FB IVČRN dne 2.9.2015 (link)

Multikulti blouznění nefunguje ani v uprchlických centrech. Běžným jevem jsou boje, rvačky a šikana. A spousta islámský…

Posted by Islám v České republice nechceme on 2. září 2015

Komentáře

comments