Islám do Británie nepatří, nakonec ani k nám. Patří do Pákistánu, do Gazy…ale tam se ukňouraným “umírněným” vyznavačkám a vyznavačům překvapivě nechce…

Vyšlo na IVČRN dne 6.2.2015 (link)

Apologetika ortodoxního islámu absolventem FSV UK, aktuálně zpravodajem veřejnoprávního ČRO v Londýně – jakýmsi Jiřím Hoškem.

Dvě české obludy, které navlékají do hidžábu a abaye i malé holčičky(!) – viz foto v článku, žijí podle striktních pravidel původního, tedy nereformovaného islámu – včetně halal stravy, brečí nad hrozivou islamofobií u nás v ČR.

Podobně jako na uniformu SS, ostentativní křik vlastního náboženskopolitického názoru navenek jim nedělá v Česku kamarády, chudinkám.

Opravdu rozumnou a umírněnou muslimku a muslima totiž poznáte snadno – nepoznáte je. Nemají ručník na lebce kdykoliv jdou ven, necpou se halalem, po Karlově mostě chodí za ruku i když nejsou sezdaní atd.

Adminové IVČRN mají TAKÉ své rodiny rozlétnuté porůznu do světa. Co víme bezpečně – vetšina Angličanů, Irů a Skotů má na islám a machometánstvo názor podobný jako my.

Slečny to posoudit jaksi nemohou, domorodce si nevzali – muslimové z Pakistánu a Palestiny patří v UK i jinde k těm drsnějším, s “Brity” mají společného asi tolik, jako Charles Manson s Matkou Terezou.

Do Británie nepatří, nakonec ani k nám – ale do Pakistánu a Gazy, do ráje svých povedených muslimských manžílků, se jim ale – “překvapivě” nechce.

Redaktor Hošek uboze selhal – místo aby se ptal na nenávist k ateistům a Židům, preferenci teokracie nebo halal podřezávání zvířat jejich manžely při svátku Al-Adhá, podal novodobým fašistkám kapesníčky.

Palec dolů.

P.S. když si reportáž poslechnete, jedna z těch příšerek tam zmiňuje halal. Holt “umírněné” musleny. V ČRO.

9036785-an-image-of-a-muslim-girl-wearing-a-traditional-burka

http://www.rozhlas.cz/…/ted-do-cech-nejezdi-pisi-do-londyna…

Diskuze:

Komentáře

comments