Islám do škol nechceme/te

Vyšlo na IVČRN dne 11.9.2014 (link)

Jak jistě víte, MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ ZRUŠILO podporu pro projekt islám do škol, “nelíbil se rodičům” – Události CT – ted !!! (11.9.)

2014-12-27_11-52-04

+ já 1 věta, Ostřanský 1 věta
+ “některá pražská gymnázia, např. Gymnázium Jana Keplera, se do projektu přesto zapojí …” říká hipsterský ředitel, a dodává něco o xenofobech.

…………

den druhý: vyšlo na IVČRN dne 12.9.2014 (link)

Dnešní Lidovky se (jak jinak) zastávají údajně “neutrálního” projektu islámofilky Kláry Popovové (žákyně dalšího islámofila – Bronislava Ostřanského z AV ČR – který jí na projekt navíc napsal doporučení(!) – sluníčková mafie) a kryptomuslima a zahraničního expera Strany Zelených Šádího Shannáha.

Podle našich informací navíc “posudky” nenechávalo zpracovávat Ministersko škoství, ale dodali si je islámofilové sami od zpřízněných “expertů” sympatizujíích s islámem celkově (Kropáček, Beránek (nadřízený Ostřanského).

edit: autorem další profláklý advokát islámu Kolmaš.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-skolstvi-zrusil-podporu-projektu-ktery-seznamoval-skolaky-s-islamem-Populismus-pisi-LN-334722

…………..

a to není vše, pokračujeme: (link)

Jedna z autorek projektu “Muslimové očima českých školáků”, katolická kolaborantka s původním, nereformovaným islámem BARBARA KATEŘINA OUDOVÁ HOLCÁTOVÁ zcela otevřeně přiznává, že chtějí lakovat islám na růžovo a vyvažovat (domělý) negativní mediální obraz išlámka v médiích.

O objektivitu nikdy nešlo, to víme. A Kolmaš v dnešních Lidovkách znovu obhajuje neobhajitené:

“Kdyby nás financovala muslimská despocie, měli bychom peníze na ty mediální odborníky, které nám mšmt implicitně vyčítá, že nemáme (prý jsme v médiích slyšet míň než islamofobové, a proto nás nemůžou dál podporovat, nám napsali).
Dlouho nás nefinancoval nikdo, pak se Kláře povedlo vyzískat peníze od americké ambasády, abychom měli za co natisknout brožurky a tak podobně.
FOTKY BYLY ZVOLENY PRÁVĚ JAKO PROTIVÁHA DEPRESIVNÍHO OBRAZU ISLÁMU, KTERÝ MÉDIA KONTINUÁLNĚ VYTVÁŘEJÍ…CHTĚLI JSME NĚCO VESELÉHO A BAREVNÉHO.”

Peníze od Americké ambasády zřejmě získal lumpenmuslim Šádí Shannách, známý louděním peněz na své projekty od nenávistného kazatele z Brna Alrawiho, který se s místní Americkou ambasádou dost kamarádí – mimochodem výborná reklama pro USA, gratulujeme!

ODEBRÁNÍ ZÁŠTITY MŠMT SI BEZPOCHYBY ZASLOUŽILI.

…………….

takže naše reakce: (link)

VÝZVA adminů IvČRN autorům projektu “Muslimové očima českých školáků”

Klára Popovová – Lucie Sedláčková – Šádí Shanaáh –
Lenka Krejčová – Alena Polanská – Denisa Glacová –
Kateřina Gamal Richterová – Barbara Kateřina Oudová Holcátová – Gabriela Özel Volfová – Gabriela Žáková

DĚVČATA A CHLAPČE:

teď, když vám Ministersto školství potopilo tu vaši goebbelsovkou pitomost, snad jasně vidíte, že proislámskou propagandu nikdo v ČR nechce.

Nevěšte ale hlavu.

Stejně jako Martin Konvička včera vyzval před celým národem Mohammeda Abbáse, aby si vyndal hlavu z pudele a odešel od islámu, vyzýváme před 75 000 lidmi i Vás, abyste učinili totéž a VYKAŠLALI SE NA ISLÁM, případně ISLÁMOFILII.

Stejně jste s tím akorát tak trapní…

Nebojte, hlady neumřete. Umíte jazyky, znáte islámské prostředí, máte mohamedánské partnery… Mohou z vás být ideální spolupracovníci IvČRN. Stačí se ozvat, rádi Vám vaše dosavadní postoje odpustíme a vezmeme Vás mezi sebe.

Stačí chtít.

http://fiserjaroslav.blog.idnes.cz/c/426184/Islam-do-skol-Chladek-zmrazil.html

Causu budeme nadále sledovat – diskuze k článkům viz jednotlivé linky FB u příspěvků

Komentáře

comments