Islám je ideologie, muslimové jsou lidé. Škoda, že opačně takový názor a úhel pohledu není.

Vyšlo na IVČRN dne 15.2.2015 (link)

Podle Zelených, Žít Brno a dalších grantových byznysmenů prý nenávidíme muslimy a jsme nábožensky netolerantní. Jde s argumentací klesnout ještě hlouběji? Tato „hatefree“ rétorika si nezadá s antižidovskou propagandou během hilsneriády nebo skutečností obrácenou naruby v protizápadní propagandě bolševických šíbrů. Takže speciálně pro vás, milí demagogové pseudohumanismu: ISLÁM JE IDEOLOGIE. MUSLIMOVÉ JSOU LIDÉ. IVČRN kritizuje ideologii islámu, nepořádá pogromy. A vystupuje za demokracii a náboženskou toleranci – právě ty hodnoty, které neuznává a potlačuje islám.

zeleni_brno_pic

Zelení opustili svůj ekologický program už dávno. Nyní opouštějí i program ochrany lidských práv a práv menšin. Hážou klacky pod nohy diskriminovaným ženám, lidem toužícím po svobodě slova a názoru, náboženským i sexuálním menšinám, které islám přikazuje omezovat či hubit. Tito fanatičtí aktivisté zjevně nečetli islámské svaté texty a neslyšeli o šaríi a staví na předsudcích a paralelní realitě. Jsou přesvědčení, že je správné milovat všechny bez rozdílu. To ale neznamená a nemůže znamenat, že je možné podporovat myšlenkový směr, který zcela veřejně staví svoji ideologii proti veškeré lidskosti a svobodě. Tolerance k totalitní netoleranci není totiž tolerancí, ale spolupachatelstvím zločinu. Po dvou totalitách by to snad občané této země už mohli vědět.

IVČRN podporují věřící, nevěřící, Židé, křesťané, buddhisté, hinduisté, Arabové, Kurdové, Syřani, Indové, Češi, Slováci, Romové, Vietnamci a další, nezávisle na politickém přesvědčení, náboženství či názorech – nedávnou petici proti rozšíření práv Muslimské obce dokonce podepsalo několik muslimů, kteří mají strach, že se islámský fundamentalismus, před kterým utekli, dostane i sem. Ustupováním a podporou fanatickému islámu zrazujete ty lidi, kteří sem přišli žít a pracovat s vírou, že zde najdou bezpečí a klid před fundamentalistickými útoky, šikanou ummy nebo pronásledováním vlastními rodinami. Lidi, kteří na rozdíl od Británie, Švédska nebo Francie právě Českou Republiku vidí jako ostrov bezpečí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si projevy Jiřího Bartáka o zkušenostech s pseudohumanistickou galerkou https://www.facebook.com/ivcrn/posts/10153113729192938:0, nebo Pavlíny Bitarové o tom, jaké je to být muslimskou ženou tady v Čechách. https://www.facebook.com/ivcrn/posts/10153113657402938:0

Diskuze:

Komentáře

comments