Islám = Mohamed.

Vyšlo na IVČRN dne 21.11.2015 (link)

2015-11-21_13.30.41_-_(8)_Fotky_na_Timeline_-_Islám_v_České_republice_nechceme

Myslíte, že nedělní muslimové narození ve Francii, kteří ještě v sobotu pili s holkama na diskotéce rum s colou, znají islám lépe než vůdce Islámského státu, který na baghdádské islámské univerzitě udělal doktorát z islámu a už během studia vedl modlitby v nedaleké mešitě? A kolik toho o islámu vědí naši “osvícení” politici? A novináři z Respektu a ČT?

Kupříkladu Usáma Bin Ládin studoval na univerzitě krále Abdudalize obchod. Jeho nejoblíbenější předměty ovšem byly interpretace koránu a džihád.

Mohamed Atta, nejznámější z atentátníků z 11. září byl nejen diplomovaným inženýrem a silně věřícím muslimem navštěvujícím mešitu, ale také synem právníka vzdělaného v islámském právu Šária.


Kam směřuju? V jednom bodě se musíme shodnout a přestat předstírat. Islám = Mohamed. Prorok Mohamed je cestou a následování jeho příkladu je islám. A Mohamed, když zrovna nesouložil devítiletou Aíšu, islámoval. Tím myslím popravoval oponenty, napadal karavany i vesnice a vnucoval jim islám násilím, otročil a prodával do otroctví zajaté nemuslimy, znásilňoval a zabíjel a vytvářel kalifát. To se mu nakonec podařilo a zislamizoval celou Arábii. Co jiného dělá zmíněný Abu Bakr al Bagdádí?

Ostatně, i vlajka (nejen) tzv. islámského státu hovoří jasně:

ISIS flag
ISIS flag

Diskuze:

Myslíte, že nedělní muslimové narození ve Francii, kteří ještě v sobotu pili s holkama na diskotéce rum s colou, znají…

Posted by Islám v České republice nechceme on 21. listopad 2015

Komentáře

comments