Islám nám vyhlásil válku. Politické „elity“ lžou. Křesťané čelí regulérní genocidě – měli bychom pomoci právě jim a minimalizovat islamizaci Evropy…

Vyšlo na IVČRN dne 23.12.2014 (link)

Nekompromisní Benjamin Kuras v posledním Reflexu: Islám nám vyhlásil válku. Politické „elity“ lžou. Křesťané čelí regulérní genocidě – měli bychom pomoci právě jim a minimalizovat islamizaci Evropy.
——————————————————————————————
Nejnovější zpráva britského parlamentu hovoří o 100 000 obětí za rok na krvavých hranicích islámu od Nigérie po Pákistán. Vyhnanců jen z Iráku a Sýrie je 1,5 miliónu. Žijí v uprchlických táborech v Kurdistánu, severovýchodním Iráku, Jordánsku, Libanonu a Turecku. O jejich přežití se snaží několik křesťanských organizací. Se žádostmi o víza zatím uspěly u Latinské Ameriky, Austrálie a Francie, která přijala zatím několik tisíc uprchlíků.
Křesťané jsou prvními přirozenými kandidáty na skutečný azyl. Udělovat jej automaticky všem ilegálním imigrantům zaplavujícím léta Středomoří a nevracet je zpět je v tomto kontextu nemravné. Můžeme se vyhnout sílící islamizaci tím, že veškeré „kvóty“ vyplníme přijetím nemuslimských běženců. O migrující muslimy mohou lépe pečovat bohaté islámské státy, peněz na to mají habaděj. Místo financování mešit v Evropě a podpory salafistických imámů se mohou postarat o své souvěrce.
Je načase se probudit a přestat se nechat Cameronem, Obamou a dalšími „elitami“ obelhávat, že islám je náboženství míru a že vraždící barbaři IS, Boko Haram a další nejsou ten „pravý islám“. Jsou. Potvrdil to nyní islámský náboženský koncil univerzity Al-Azhar, nejvyšší světová islámská autorita. Na Islámském státě nenalezl nic tak neislámského, aby na něj mohl vyhlásit exkomunikaci. Islám nám vyhlásil válku. A kdo nezabrání zlu, sám se na něm podílí. Stačí když slušní lidé nedělají nic.

http://www.reflex.cz/aktualni-cislo/

10711109_10152865823832938_5399675450421260031_n

Diskutovat k článku můžete zde:

Komentáře

comments