Islám nás již několik let šikanuje v našem každodenním životě, aniž bychom tuto ideologii přijali!

Vyšlo na IVČRN dne 7.11.2015 (link)

Po 11. září byly zavedeny přísné kontroly na letištích, aby se dalším vyznavačům nepovedlo něco podobného. Už před tím byly útoky na civilní letadla, připomeňme https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Pan_Am_103. V roce 1995 se podařilo překazit koordinovaný útok na 12 letadel – https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Bojinka, ale plán byl později přetaven právě do 11. září. Islám civilistu nedefinuje.

islam_terorismus_pic

Tak si přečtěme jaké šikaně se musíme na letištích vystavovat, protože jsme ještě nezakázali ideologii, dle které někteří vyznavači očekávají ráj za vyhození civilního letadla do vzduchu:

– zákaz tekutin o objemu více než 100 ml v příručním zavazadle do letadla.
-v rámci letenky vznikl tzv. bezpečnostní příplatek
– na většině leteckých linek se začaly používat plastové příbory místo kovových
– v rámci bezpečnostních kontrol na letišti se zavedla povinnost odložit i svůj kabát, pásek či obuv
-začaly kontroly převozu větší hotovosti do/z EU
-v případě, že jde pilot letadla během letu na WC, musí být zatažená záclonka do prostoru cestujících.
Zcela zakázané jsou zbraně, střelivo, nože, sečné a bodné předměty, ale i hračky, které vypadají jako útočné zbraně, např. jako pistole. Mezi bodné předměty se počítají i pilníky na nehty, nůžky, pinzety, deštníky, kovové hřebeny či kartáče, spony..

A pomohlo to! Sice pár letadel zmizelo z neznámých příčin, ale další útoky byly zastaveny. Ještě v roce 2001 britský konvertita zkusil vyhodit letadlo pomocí bomby v botě https://en.wikipedia.org/wiki/2001_failed_shoe_bomb_attempt , v 2006 zkusili znovu neúspěšně Bojinka styl https://en.wikipedia.org/wiki/2006_transatlantic_aircraft_plot , v 2009 letadlo zkusili zapálit http://zpravy.idnes.cz/chteli-jsme-se-americanum-pomstit-priznala-al-kajda-utok-na-letadlo-1f1-/zahranicni.aspx?c=A091228_202306_zahranicni_ban , udělali ještě pár pokusů, ale bez úspěchu.

Možná se to teď Islámskému státu u https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Kogalymavia_9268 povedlo. Zpřísní se kontroly, asi i v metru, v tramvajích, v autobusech…

Diskuze:

Po 11. září byly zavedeny přísné kontroly na letištích, aby se dalším vyznavačům nepovedlo něco podobného. Už před tím…

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. listopad 2015

Komentáře

comments