“Islám nemá nic společného s islámem”

Vyšlo na IVČRN dne 15.9.2014 /link/

10711074_10152739734492938_4614325901259736588_n

Tragikomedie na téma “islám nemá nic společného s islámem” v posledních dnech graduje.

-úporná snaha západních politiků, novinářů a dalších nabulíkovat veřejnosti, že islámský stát nemá nic společného s islámem a islám je náboženství míru. Jako kdyby ISIS nedělal to samé, co vzor všech cností a příklad k následování pro každého muslima- Mohamed. Ten dle věroučných textů islámu vedl války, vraždil své odpůrce, sexuálně roztročoval jejich ženy atd. Ale to je jistě podobnost čistě náhodná.
-Obama, který vyhlásil válku ISIS, zároveň v Kongresu lobuje za zvýšenou pomoc tzv. syrským rebelům. Načež tito uzavřeli spojenectví s ISIS..
-Další “spojenec západu”, Saudská Arábie, nedávno zatkla skupinu křesťanů, protože se modlila. Státní ideologie Saudské Arábie- salafismus (wahábismus) je totiž naprosto shodná s ISIS a spory jsou výlučně mocenské povahy a ten rozdíl je jen v tom, že ISIS vás rovnou podřízne a Saudi “jen” postaví před “komisi pro islámskou cnost” a zavřou na 10 let třeba za propagaci křesťanství či ateismu.

Ovšem pokud nechcete být označen za extremistu, rasistu a islamofoba, 5x denně drmolte PCMC modlitbu: “islám nemá nic společného s islámem” a velmi pečlivě sledujte výstupy islamofilů, abyste měli přehled, kdo je zrovna ten hodný muslim a ten zlý islamista (který nemá nic společného s islámem). S logikou a fakty totiž to dělení nemá nic společného.

Několik odkazů:
http://www.novinky.cz/zahranicni/347631-umirneni-povstalci-v-syrii-se-dohodli-s-islamskym-statem-spojenectvi-se-zapadem-se-hrouti.html
https://www.ivcrn.cz/isis-symbolika-islam-mohammed-a-chalifat/
http://www.foxnews.com/world/2014/09/14/saudi-anti-christian-sweep-prompts-calls-for-us-involvement/?intcmp=obinsite
http://www.jihadwatch.org/2014/09/obamas-not-islamic-islamic-state-claim-ridiculed
http://www.jihadwatch.org/2014/09/cameron-on-islamic-states-claim-to-be-islamic-nonsense-islam-is-a-religion-of-peace

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments