“Islám se zhroutí ještě za mého života” – Alí Sína, ISLAMOFOB dne

Vyšlo 7.října 2014 (link)

Šajtán, který už v 90. letech viděl dál, než většina z nás tady, ISLÁMOFOB DNE, který velice záhy pochopil sílu elektronických médií a vyhlásil se jejich pomocí válku celému islámu. Tajemný muž, k jehož odkazu se hlásí odpůrci islámu od USA po Indii a od Švýcarska po Sýrii. Zakladatel světového hnutí exmuslimů říká, že s muslimy nemá smysl bojovat, nemá smysl doufat v reformu islámu, ale má smysl muslimy přesvědčit, aby se na islám prostě vykašlali. Geert Wilders, Pamela Geller i adminové IvČRN jej pokládají za svého učitele.

ali_sina

Tento odpadlík od islámské víry pochází z Iránu, má za sebou islámské vzdělání v Pákistánu a sekulární vzdělání v Itálii, nyní žije v Kanadě. Dlouho tajil svou identitu (kterou i nyní zná jen pár nejbližších spojenců) – pseudonym Alí Sína, který používá, si půjčil od středověkého perského filosofa a lékaře Avicenny, kterým se tak rádi chlubí islámští propagandisté, ale který byl, podle všeho, tajným odpadlíkem.

Začátkem 90. let, když byl internet ještě v plenkách, jej začal používat k debatám s muslimskými intelektuály. Záhy založil portál http://www.faithfreedom.org/, zaměřený na výměnu zkušeností mezi muslimskými odpadlíky všude ve světě. Dnes je takových webů spousta, ale svého času byl jediný; kromě zpráv, diskusí, článků atd. obsahuje velké množství osobních svědectví o odchodu od islámu. Autora blogu čtení těch svědectví (od nejrůznějších lidí, mužů i žen, z celého světa) přesvědčilo, že islám je skutečně tak hnusný, jak se jeví, a to PRO SAMOTNÉ MUSLIMY. Že ty jeho slavné “hodnoty” jsou jen propaganda.

Alí Sina, stejně jako sami muslimové, vidí základ celého islámu v Mohammedovi, kterého pokládá za postavu ubohou a hnusnou. Napsal o něm zásadní knihu, Understanding Muhammad – A Psychobiography of Allah’s Prophet. Vychází výhradně z islámských zdrojů (koránu, hádisů a síry), ale ty konfrontuje s poznatky moderní psychologie. Dochází k poznání, že falešný prorok trpěl “narcisistickou poruchou osobnosti, frontální epilepsií a obsedantně kompulzivní poruchou”, neboli byl víc než porouchaný. “Jeho poruchy vysvětlují celý fenomén islámu … který je kultem osobnosti jednoho šílence”.

Alí Sína nabídl slušnou finanční odměnu – 50 000 dolarů – komukoli, kdo prostřednictvím islámských zdrojů popře kterékoli tvrzení z jeho knihy. Pár pokusů – ze strany významných islámských “učenců” – tu bylo, všechny marné, a tak “učenci” přešli k obvyklým nadávkám a vyhrůžkám smrtí. A zatímco psi štěkají, náš hrdina veřejně diskutuje s muslimy z celého světa a doufá, že časem takto vyvolá lavinový efekt odpadlictví, kdy alláhovi otroci prozřou skrze své otroctví…

Zdá se vám to optimistické, zejména když vidíte nástup islámu v Evropě a zvěrstva, která páchá v Sýrii, Iráku, Nigérii, na Filipínách…? Nám vlastně taky, ale uvědomme si – před 20 lety se počty aktivních exmuslimů daly spočíst na prstech jedné ruky, dnes to jsou tisíce osob na západě, a blíže neznámý počet v islámském světě, a ty počty rostou … je to ovšem závod s časem.

Kniha je anglicky volně k mání (například zde
http://download.iranville.com/books/کتاب‌های%20انگلیسی/Ali%20Sina%20-%20Understanding%20Muhammad.pdf), ale pro nás je důležitější, že byla přeložena do češtiny a v nejbližších dnech ji vydává náš domácí exmuslim, a Alí Sínův žák, Lukáš Lhoťan.

https://www.kosmas.cz/knihy/196346/jak-porozumet-mohamedovi-a-muslimum/

Komentáře

comments