Islám sílí a roste, zatímco naše elity berou společnosti právo se bránit…

Vyšlo na IVČRN dne 30.5.2015 (link)

Jak to, že Západ nic nedělá s pár desítkami tisíc fundamentalistických zabijáků z Islámského státu? Mohli bychom je spláchnout během roku a ukázat světu svou sílu. Podívejte se na ně, jsou směšní!

Naše utrpení dnes je předehrou toho, co čeká vás, Evropany a západní křesťany v nejbližší budoucnosti,“ řekl Amel Nona, křesťanský arcibiskup z Mosulu na severu Iráku.

Jenže my už se za naše spojence nebereme, místo obrany křesťanů na východě, podporujeme imigraci muslimů do Evropy a obchod s muslimskými státy. Vůbec nevadí, že většina muslimů na světě podporuje Islámský stát, viz nedávná anketa na „umírněné“ televizní stanici Al-Jazeera, kde ze 40 000 hlasujících vyjádřilo podporu IS 81 % muslimů. Vůbec nevadí, že muslimští imigranti nejsou ekonomickým ani sociálním přínosem, vůbec nevadí, že většina z nich nás nenávidí a chce tu islám a šaríu. Elity se rozhodly být slepé. Slepé a nehorázně blbé, pohrdají nejen tradicemi, ale často i zákony a ústavou.

Likvidovat evropské „kmenové“, křesťanské a národní hodnoty začaly některé západní země na svém území již dávno. Z veřejných budov se odstraňují kříže, není možné si na své dveře, nebo před svůj dům vyvěsit například vlajku svatého Jiří, tedy v Anglii si Angličan nemůže vyvěsit svou vlajku. V Německu zabavují na pochodech německé vlajky, prý to zvyšuje napětí ve společnosti. V severských zemích chtějí muslimové odstranit z vlajek kříže. Křesťanské, nebo naše pohanské svátky se přejmenovaly tak, aby nezůstala ani stopa po tradici. V některých zemích EU se zakázaly vánoční stromky na náměstích. V ulicích anglických měst jsou denně znásilňovány tisíce dívek ve věku 12-16 let. Toto vše je důsledek, kde je ale příčina?

Největší útoky na naše hodnoty začaly na univerzitách. Levicoví akademici sebenenávistně útočí na vlastní historii, překreslují dějiny, aby se zalíbili svým islámským sponzorům. Staví se do role jediných vykladačů pravdy a své odpůrce úspěšně, zatím pouze profesně, likvidují. Protože naše hodnoty vychází z judeo-křestanské tradice, nelze se divit, že tito pravdosmilci nenávidí také Izrael.

Islámským vrahům se úspěšně staví jen Izraelci a Kurdové. Islámské Turecko, jeden z nejsilnějších členů NATO a sponzor aktivit IS je také jeden z důvodů, proč Západ otálí s vojenskou pomocí Kurdům. Ve své slepotě prosazují západní politici vznik dalšího arabského státu na území Izraele. Žvaní o demokratickém palestinském státě a nutí Izrael ke kapitulaci před smrtelným nebezpečím. Protože nechápou duchovní rozměr blízkovýchodního konfliktu, dělají jednu chybu za druhou.

Naši západní liberální akademici, totiž nevěří v žádné hodnoty, nevěří tedy ani, že by muslimové doopravdy mohli věřit ve všechny ty zrůdnosti Koránu. A jsou tak pitomí, že tomu nevěří, ikdyž jim to muslimové neustále opakují.

Islám sílí a roste, zatímco naše elity berou společnosti právo se bránit, na školách vymazávají dětem přirozenou reakci na vše cizí a zlé a dělají z nich budoucí naivní oběti.

Problém je v elitách, které nutí naší společnost přestat se bránit. Problém není samotný zlý, tmářský a nechutný islám, ten je k smíchu a hoden jen maximálního opovržení, dokud jste silní a dokážete se bránit.

islamsky-stat-poprava

Diskuze:

Jak to, že Západ nic nedělá s pár desítkami tisíc fundamentalistických zabijáků z Islámského státu? Mohli bychom je splá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 30. květen 2015

Komentáře

comments