Islám stimuluje v lidech horší stránky, stránky které by měly zůstat co nejvíce zapomenuty – a progresi, toleranci, spravedlnost, odsouvá do pozadí.

Vyšlo na IVČRN dne 24.3.2015 (link)

Zlynčovaná FARKHUNDA, kterou zběsilý dav kábulských mohamedánů kvůli údajnému spálení koránu zbil vším co bylo po ruce, jezdil po ní a vlekl autem plus následně zapálil, byla islámská fundamentalistka jako řemen. Dokonce se vyslovovala pro “více ortodoxní islám”, který navíc vyučovala.

pic_farkhunda

Spolu se svými vrahy je potvrzením, že islám je špatná ideologie a korán + sunna příliš špatná kniha na to, aby mohla řídit společnost. Islám stimuluje v lidech horší stránky, stránky které by měly zůstat co nejvíce zapomenuty – a progresi, toleranci, spravedlnost, odsouvá do pozadí.

Zakomplexovaní frustráti z vládní Agentury pro začleňování Houdek, Bittalová, Šimáček a Valůch to moc dobře vědí, přesto pod patronací našich zvolených zástupců ortodoxní muslimy otevřeně podporují. Je čas jim vystavit velkou stopku, šílence jako byla Farkhunda a její trýznitelé už tady totiž máme.

Více na BBC (anglicky):

http://www.bbc.com/news/world-asia-32014077

Diskuze:

Komentáře

comments