Islám v Evropě 2004 – 2015, kvóty, islamizace

Vyšlo na IVČRN dne 29.5.2015 (link)

Lidé se ptají: „Jaké kvóty?“ Tak si pojďme stručně shrnout, co se na nás chystá.

Od 90. let 20. století je Západní Evropa cílem imigrace, která je z větší části muslimská. To přineslo kromě rozdělení společnosti i teror (2004: 191 mrtvých při útoku v Madridu, 56 v Londýně atd), zvýšenou kriminalitu, prudký nárůst počtu znásilnění, podobně prudký nárůst útoků na Židy, příchod fenoménu ženské obřízky, vražd ze cti, paralelní totalitní společnosti s vlastními pravidly.

Loni EU jižním zemím odebrala právo bránit své břehy. Připluly statisíce muslimů. Itálie se začala zvedat na zadní a přestala imigranty registrovat. Ti pokračovali na sever a přeplňují Švédsko a Německo.

EU místo aby zabezpečila své hranice, chce uznat invazi za legitimní a imigranty rozdělovat do všech států, včetně České republiky.

To by znamenalo past. Už v současné době zaznamenáváme radikalizaci islámu na území České republiky. Kauzy Brněnské mešity s vyzýváním k vraždění Židů (uznané jako trestný čin!), s výzvami k učení dětí nenávidět nemuslimy a bít je, pokud se nechtějí učit Korán. V tamtéž mešitě se fotili se samopalem. V Praze zase poturčenec překládá knihu islámského fašisty, kterou před pár dny Policie uznala za nenávistnou proti nemuslimům: http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/121568-vlada-rozhodla-islamska-kniha-hlasa-netoleranci-a-nenavist/ .

Objevují se díla a veřejné výzvy žádající islám prověřit ,varující před jeho povahou a dokládající jeho zločiny. Vidíme vznik Islámského státu. Vidíme jak se děti imigrantů připojují ve vlčích smečkách k Islámskému státu, který se snaží přesně následovat islám a bude tedy vždy v permanentní válce se zbytkem světa.

Za těchto okolností si nechat od EU nuceně usazovat do státu další vyznavače islámu?

Toto se nás týká zcela každého. Proto jsme připravili Petici

Čtětě také  Antonio Primaldo (zemř. 1480), jeden z 800 mučedníků z Otranta, ISLAMOFOB dne

https://www.ivcrn.cz/petice/

proti povinným imigračním kvótám, prosíme podepište ji a pošlete do 4. 6. 2015.

pic_islam_Evropa_04-15

 
Diskuze:

Lidé se ptají: „Jaké kvóty?“ Tak si pojďme stručně shrnout, co se na nás chystá. Od 90. let 20. století je Západní…

Posted by Islám v České republice nechceme on 28. květen 2015

Komentáře

comments