Islamizace Evropy cílenou imigrací zrychluje. Za jak dlouho budou hony na gaye u nás?

Vyšlo na IVČRN dne 15.7.2015 (link)

11707591_10153495241582938_5648411859821260300_n

Když v 19 až 20. století Západní civilizace donutila islámem ovládané státy přestat být tak zlí na nemuslimy, neřešila vztahy mezi muslimy navzájem. Tím se nám do 21. století dostalo, kromě spousty dalších islámských hnusáren, trestání gayů smrtí. Gaye popravují v Saúdské Arábii, Iránu, Afghánistánu, Mauretánii, Severnímu Súdánu, Bruneji, Jemenu. Od západní Afriky po východní Asii.

Ani kovaný islamofil nemůže popřít, že dle islámského zákona šaría se dodnes na světe popravují lidé za homosexualitu. Tak tento nepopiratelný fakt ignoruje. Každý islamofil, který se naoko věnuje právu homosexuálů, je natíráním islámu na růžovo spoluzodpovědný za tyto ztracené životy. Zdravíme pokrytce z Hate free.

Situace se s radikalizací rychle islámu zhoršuje. Od roku 2014 přibývají na mapě nová zlá místa, Islámský stát dle šaríi s gayi nakládá v části Iráku, Sýrie, Libye, Nigérie a Somálska. Ale nebojte, správný islamofil ví (on to nestuduje on VÍ!), že Islámský stát nemá nic společného s islámem. Přitom Islámský stát je z těchto neúplných islamofilů tak smutný. Stát vedou islámští učenci, jedou přesně dle Koránu, dle života Mohameda…

V mnoha dalších islámem částečně ovládaných státech (Egypt, Alžírsko, další stány), jsou za homosexualitu přísné tresty. Dodnes málo prostudovaným jevem jsou vraždy ze cti. Rodiče nebo sourozenci zabijí své dítě / sourozence, pokud nejedná dle islámu. Většinou to odnesou holky v pubertě, ale mladí gayové také.

Pokud jste dočetli až sem, můžete toto prosím lajknout, nasdílet, přeposlat mailem? Spousta lidí o tomto aspektu islámu nic neví a myslíme, že by se o tom mělo vědět, když už z daných zemí přijímáme imigranty, kteří mají šaríu v hlavě a budou jí zde chtít praktikovat. A hlavně – pošlete to prosím svým přátelům gayům. I těm, kteří islamizaci podporují. Ať ví, co si sami pro sebe chystají za past. Děkujeme.

Zdroje: https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_by_country_or_territory

PS: Pro ty kteří budou obhajovat islám tím, že v minulosti gaye trestaly i jiné ideologie, třeba nacismus, tu máme smutnou zprávu: nemáme stroj času, řešíme rok 2015 a tomu odpovídá přiložená mapa. To že se něco dělo v minulosti vážně neomlouvá současnost!

Diskuze:

Když v 19 až 20. století Západní civilizace donutila islámem ovládané státy přestat být tak zlí na nemuslimy, neřešila…

Posted by Islám v České republice nechceme on 14. červenec 2015

Komentáře

comments