IslamoFIL dne – Adolf Hitler

Nová “rubrika” – občasník – IVČRN – bude průběžně doplňována a aktualizována

 Vyšlo na IVČRN dne 2.9. 2014 (link)

10686962_10152709412557938_5650894177013899299_n

Výtečníka na obrázku, kterým zahajujeme nový občasník ISLÁMOFIL DNE, nemusíme příliš představovat, a tak místo obvyklého životopisu a výčtu “úspěchů” uvedeme jen pár méně známých maškrtek o jeho libůstkách a charakteru. 

K islámofilii jej předurčila řada okolností: Špatný vztah s rodiči, zejména tyranským otcem; léta nedostatečného uznání jeho uměleckého talentu; slavomam a gigantomanie; paranoidní nenávist k Židům, kteří podle něj nějak stáli za jeho neúspěchy; nudná nezábavnost až úmornost (nacističtí pohlaváři se děsili “privilegia” být pozáni k šéfovi na čaj, neb to znamenalo poslouchat dlouhé monology nad čajem s citrónem), hysterická obava o vlastní zdraví (byl vegetariánem, nekuřákem a abstinentem) a v neposední řadě hodně zvláštní vztah k ženám.

Zejména silné a samostatné ženy ho milovaly. Stačí se podívat na reakce posluchaček při jeho veřejných projevech, měl řadu sponzorek mezi šlechtičnami a vdovami po podnikatelích, obdivovaly ho filmařky, pilotky a podobné typy. On sám se ale žen spíše bál, což nejspíš souviselo s jeho drobnou úchylkou – měl rád, když na něj partnerka byla “zlá”, přičemž některé zdokumentované praktiky šly až k extrémům typu “scat”. Když už si dokázal najít partnerku na podobná dovádění, byla to třeba nezletilá neteř, jistá Geli Raubal, kterou však strýčkova závislost, žárlivost a záliba v nechuťárnách dohnala až k sebevraždě. Po Geli poněkud vyklidnil, našel si slušnou středostavovskou fotografku Evu Braunovou (uměla prý upéct výbornou bábovku). S tou to nesezdán táhl do úplného konce, kdy jako troska závislá na amfetaminech a odtržená od reality zemřel v bunkru pod berlínským Říšským kancléřstvím.

Co se týče Adolfova vztahu k islámu, ten se datuje do 30. let, kdy se náš výtečník pracovně scházel s Mohammadem Amin al-Husseinim, jeruzalémským muftím napojeným na Muslimské bratrstvo a sdílejícím s nacisty nenávist k Židům. Nacisté podporovali Husseiniho finančně, po porážce palestínské vzpoury proti Britům mu poskytli azyl v Německu (1941), Husseini na oplátku pomáhal s formováním muslimských divizí SS (z bosenských muslimů). Hitler sice pokládal Araby za podřadnou rasu, ale obdivoval islámskou válečnou ideologii, a kdo ví co ještě. Věřil, že kdyby došlo k islamizaci Evropy, Arabové by se “neuchytili” kvůli tvrdému klimatu a islám by se stal tím správným germánským náboženstvím.

Dnes je Hitlerův Mein Kampf v řadě islámských zemí, včetně Turecka, na žebříčku bestsellerů. Zpověď zamindrákmovaného úchyla nenávidějícího Židy musí mohamedánům imponovat, on ten jejich prorok nebyl jiný.

Komentáře

comments